30. srpna 2010

30. srpna 2010 v 21:30 | *Nanna |  My Diary
Dear Diary!

Škola se nezastavitelně blíží a já už to nemůžu vydržet. Hroznej stres, jak přežiju ten první školní den a zvědavost, jestli už je aspoň jeden kluk ze třídy vyšší než já =D No jo a jak se změnily holky ze třídy. Dneska jsem poprvé za celé prázdniny volala s kámoškou, s kterou jsem se celý prázdniny neviděla. Je fajn, zase ji slyšet, i když ji moc nemusím. Tak trochu povrchní úpíromaniačka. A tak trochu ... přímočará a upřímná... tím horším způsobem. Ale bývala dobrá ona ... ale ... prostě se přidala k těm namyšlenejm fiflenám a trošku se změnila. Její zvláštní styl oblíkání se k těm "lepším" moc nehodí, ale oni si ji spracují. Už půl roku ji zneužívají a ona se nechá. Ale je to její život. Nebudu se jí do toho plést.

Dneska je oficiálně zhotovena moje skříň + poličky. Zítra bude ten den, kdy si všechno vyskládám z krabic a dám to do nové skříně! Myslím, že se budu bavit. Ta skříň je vážně velká!!! xD Víte kolik by se do ní vlezlo lidí? Do tech poliček? Ještě sem to nezkoušela, ale určitě by se do každé té obrovské police vlezl jeden člověk ;) Každopádně je to úžasný. Jinak dnes se otvírá i My Food, obchod - či restaurace - na kterou čekáme s kámoškami celé prázdniny. Dávám sem pro ilustraci leták ;)

My Food (c) nanna-s.blog.cz *Nanna
Tak to se moc těším. Není to zas tak daleko od školy, asi jen 10 minut rychlejším krokem, takže když máme 55 minut volnou hodinu na oběd, tak to máme úplně v pohodě. Bude to úžasný. Jinak dneska ještě přidám jeden Outfit navrhnutý mnou - Japanesse Style. Je to moc krásný, sladěný do růžovo-černé. Tak se mrkněte ;)

*Nanna =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.