4. srpna 2010

4. srpna 2010 v 21:01 | *Nanna |  My Diary
Milý deníčku!

Dnešek řadím opět do těch nudných prázdninových dnů, kdy si jen přeji něco podniknout a ono nic. Žádná nabídka na nějakou party. Nebo jen na nějakou menší akci. A i kdyby byla. Šla bych tam? Chtělo by se mi jet těch 7 km do města? No asi ne. Takže po většinu dne zůstávám v mém novém pokoji, který mně nabíjí svou pozitivní žlutou energií. Dneska mi mamka koupila noční stolek, ten co jsem si přála, takže můj pokoj snů se začíná rozrůstat :) Miluji ten svůj balkon, na kterej tak ráda chodím. Těším se, až na něm bude zahradní nábytek a já si budu jenom užívat léta. Moje měkká postel a povlak na postel ... působí to tak starobyle ... ale přitom elegantně. Do dvou týdnů by měla být i šatní skříň. Určitě si dokupím nějaký ty plakáty a obrazy. A rozhodně zrcadlo ... to mi tu chybí.

Objevila jsem jednu z nejchutnějších zmrzlin. Nevím název, ale koupila jsem ji v Kauflandu a byly tam čtyři druhy. Já jsem si vybrala nějakou karamelo-oříškovou, ale je vážně úžasná. Myslím, že poprosím mamku nebo bratra o další. Je jenom na mě, jak si chci užít léta a já říkám STOP nudnému flákání u počítače. Tak si snad pustím hudbu anebo se budu učit na kytaru. Miluji kytaru! Chytlo mně to jako nic jinýho a nehodlám přestat. Ne, v žádným případě. Ještě by se mi hodil nějakej plakát nebo tričko s kytarou. Našetřený něco mám, tak snad ... snad to vyjde ;)

Jinak se snažím psát příběh. Hrozně mně baví popisovat události kolem sebe tak ... poeticky, knižně. Zkusím vyjádřit momentální situaci - teda začínám, pochopte mně.

Seděla jsem u počítače na kancelářském křesle a pomalu jsem začínala chápat, proč bylo tak levné. Rýhy na opěrátkách dosvědčovaly, že tohle maximálně dva měsíce staré křeslo není moc kvalitní. Opřela jsem se a naslouchala jsem zvukům okolí. Slyšela jsem svého bratra, jak volá na našeho psa. Z toho jsem si vyvodila to, že už se vrátil z Brna. Slyšela jsem zpěv ptáků a štěkot psa. Už se pomalu stmívalo a já jsem si vychutnávala ten letní vánek, který na mně doléhal z otevřeného balkónu. Z dáli jsem uslyšela motorku. Blížila se devátá hodina a tak jsem tušila, že se nějací lidé vrací z jedné z mnoha městských pařeb do poklidné vesnice. Koukala jsem na tu neustále stejnou obrazovku blog.cz a na tu neustálou a otravnou reklamu na ultrazvukovou liposukci 3. generace. Nemůžete psát článek tak dlouho, protože jinak z té reklamy zblbnete. Proto asi budu končit tento článek. Tak se mějte a bavte se, dokud tu ty prázdniny ještě jsou ;)

Yours *Nanna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.