5. srpna 2010

5. srpna 2010 v 18:39 | *Nanna |  My Diary
Milý deníčku!

Dnešek byl opět ten nudný a nezajímavý prázdninový den. Copak si vůbec chceš ještě číst můj deník, když v něm stejně skoro nic nenajdeš? Nevím, jestli vůbec chceš ještě někdy navštívit můj blog. Ale samozřejmně Ti děkuji za tvou návštěvu, protože na to, že mám počítadlo na blogu jen jeden den - 40 návštěv. Moc děkuji ;) Poslední dobou mně hrozně bolí kolena a záda - hlavně lopatky. Nevím, jestli nezačínám být nějak nemocná na klouby anebo jestli to není z té nové postele. Nicméně se to dá vysvětlit i logičtěji. Rostu. To je ta lepší možnost, protože nechci být navždy nejmenší ze třídy. No dobře, nejmenší nejsem, ale největší taky ne a to mně štve. Nechci bejt pořád takhle malá. Takže optimistická část Nannynky říká - rostu ;)

Taky jsem na tom dobře z SBéčkama. Jestli to půjde dobře, budu mít první nebo i druhé SB. To mně velmi potěšilo a moc vám za to děkuji. Děkuji vám a pokud teda chcete být SB tak se napište do Rubriky Affs a přečtěte si pravidla. Ještě jednou - děkuji ;) Taky jsem si v poslední době oblíbila Hayley Williams. Nevím proč, ale oslovila mně svým zpěvem a stylem. Je vážně dost dobrá. Myslím, že do rubriky Songy brzy přibyde nějaká její písnička, protože ... nemá chybu. Kdyby takovejch zpěvaček bylo víc. Je fakt dobrá.

Začínám plánovat první školní dny - stejně jako každý rok - začátkem srpna. Přemýšlím o nových deskách s Emo Hello Kitty :) Jsou černo-červené a je na nich Hello Kitty s Emo stylem. Problém je cena. 118 Kč za velký desky a 102 za malý :( Je to dost a proto si radši budu šetřit a budu chodit bez desek jako předchozí roky :D Přemýšlím o nějakým rockovým pouzdru třeba z ebaye. A o nové tašce. Je to velká cifra, tak snad na ebay bude nějaká sleva. Když už tak píšu o ebay - brácha má Conversky! Černý a fakt nádherný - a prý hrozně pohodlný. Nechápu, proč mně od nich kámoška odrazovala. Vždyť jsou nádherný. Akorát ještě nevím barvu. Máte nějaký zkušenosti z Converskama - pravýma? A jakou barvu byste mi doporučovali? Já jsem přemýšlela o žluté, zelené nebo o červené. Taky se mi líbila fialová, ale tu maj skoro všichni co znám a maj Conversky. Tak poraďte, jestli budete chtít ;)

Jo a ještě si musím nakoupit nějaký hadříky na novej školní rok. Už se těším, až všichni uvidí můj novej styl a prý mi hrozně ztmavly vlasy - byla jsem špinavá blondýna a teď už se tomu dá říkat světle hnědá. A navíc se mi vlní, takže nejspíš se hodně měním - a jak jsem již zmiňovala - rostu :D Se mně ve škole asi leknou :) A prý budeme mít novou spolužačku - nějakou upjatou a povrchní baletku. No, nebudu věřit fámům, ale když už de na gympl, mohla by v té palici něco mít, ne?

Znovu zkusím popsat atfosméru pomocí knižního podání. napište mi váš názor ;)

V poslední době mně neustále bolela záda a kolena. Bylo to k nevydržení - stejně jako to kancelářské křeslo, které neustále vrzalo. Už mně to začínalo štvát. Jakkoliv jsem se pohnula - Hned ten nesnesitelný zvuk. Poslouchala jsem Hayley Williams a její píseň Airplanes a uvažovala jsem nad tím, jak se asi lidi mají, když umí zpívat. Krása. Přece taky musím mít na něco talent. Něco, co by mi šlo. Musí něco takového být. Svoje naděje prozatím vkládám do kytary. Snad mi to půjde ... netuším, jak daleko budu muset zajít.

Yours *Nanna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.