Anime

5. srpna 2010 v 9:30 | *Nanna |  Téma týdne
Ahoj!

Vítejte v mém prvním článku na téma týdne. Tentokrát je to Anime.

Myslím, že co se týče Anime, můžeme bloggery rozdělit do dvou již téměř vyrovnaných skupin.

1) Anime nadšenci -  ano, správně. To jsou ti věční omýlači Anime filmů. Absolutně nic proti nim nemám, ale je jich čím dál víc. Snad každej pátej blog je věnovanej Anime či Manze. Problém je, že Ti, kteří se jednou podívaj na Anime a absolutně podlehnou - pokud patří mezi blogové lidstvo - běží k počítači a založí si blog na téma - jak jinak než Anime. Pokusí se o nějaký Anime designe, i když ne všechny jsou hezké. V Anime designech jsem ještě nenašla nějaký ten středně hezký - buď nádherně špičkově vypracovaný a nebo žádný. Z toho jsem vyvodila, že kdo jednou Anime podlehne, bude ho to vést celý život.

2) Anime odpůrci - ano, i takový jsou. Pročítám se tématem týdne a najednou "Anime - jak může bejt někdo závislej na pohádkách" a tak dále. A já nesouhlasím. Každej má svůj styl. Kfyž někdo miluje Emo, má celý pokoj polepený Emo plakáty a má všechno sladěné do černé barvy. I designe blogu o tom vypovídá. Já? Nic proti tomu nemám. Když je někdo Barbie (v poslední době hrozně rychle se rozrůstající a rozumnými bloggery nenáviděný styl), tak dá cokoliv za to, aby mohl (v tomto případě mohla) mít pokoj vyzdobený všelijakýma růžovýma věcma. Opět si udělá designe do růžova aby vyzdvihla svůj styl. Každej si stojí za svým. Neznám člověka bez názorů a i ten by se řadil do skupiny lidí, kteří nemaj žádnej názor a bojují za to :D

Tento článek začíná sbíhat do těch nudných a nesmyslných sfér a proto jsem se rozhodla skončit.

Můj konečný názor: Nemám absolutně nic proti Anime, dokonce se mi i celkem líbí. Zvlášť mně fascinují ty velké oči, na kterých když se malíř vyhraje, dokážou mít ten lesk, který značí obrovskou roztomilost. Ty nekonečné výrazy a barvy, které se dají u Anime použít nabádají k tomu, začít mít rád Anime. Proto se dovoluji zařadit smíše k 1. skupině. Tím jsem skončila můj sáhodlouhý článek :)

EDIT: A teď ještě přidávám můj oblíbený krátký filmeček - Anime. Doporučuji.


Yours *Nanna.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 Shiki Lucik | Web | 5. srpna 2010 v 12:56 | Reagovat

První článek na Téma týdný:Anime co je normální :D

2 *Nanna | E-mail | Web | 5. srpna 2010 v 13:25 | Reagovat

Jé, děkuji ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.