19. října 2010

19. října 2010 v 18:55 | *Nanna |  My Diary
Dear Diary!

Včera Praha - no nic moc abych to řekla popravdě. Ale chcete vědět víc? Čtěte dál ... =)

Jsem tu!!! Jste si asi všimli, že =D Žádná extra nadšená nálada ... spíš taková samotářsky bezkonkurenční nálada, kterou můžu zažít jen blogger ... ♥ Být sam sebou, psát pro lidi, kteří mně vyslechnou a přitom se nemuset nijak přetvařovat. Miluji ten pocit. A teď zpátky ke včerejšku. Praha proběhla celkem fajn ... jdu popisovat. Přijela jsem na nádraží, nastoupila do busu, kamarádka smutná, že není v autobuse s klukem, po kterým neustále zírala s připomínkami typu "on mi zamával" nebo "on se na mně usmál". On, on, on. Jasně, může mít kámoše jiný než mně. To taky má. Ale není divný, že většinu času věnuje svému "Kubíčkovi", kterej o ni nestojí a ... její nejlepší kamarádka je jen automat, do kterýho neustále šrotí svoje nové poznatky. Kdybych já ... něco řekla po druhé, hned by po mně vyjela, že už jsem to říkala a že je trapný se opakovat.

A čím dál víc se stávám tou samotářkou, která se navenek se všema kamarádí, na všechny se usmívá a všechno bere optimisticky ... a uvnitř obrovské ... nic. Nic, co by bylo tak optimistické jako moje venkovní já. Přestávám žít, ale žiji. Jako když vypnete motor, pořád ještě auto vrčí, než se opravdu vypne. Ale blog ... blog pořád pojede a nehodlám ho pozastavovat ... prostě občas nenapíšu, ale pokusím se vám přednastavovat články, když bude čas. Třeba dneska jsem přišla ze školy, je sice teprve po půl sedmé, ale stejně, ještě nemám nic hotovýho do školy =D Tak a ještě několik hodně věcí k Praze. Konečně, a to opravdu po dlouhé době jsem se odhodlala zavolat kamarádce z Prahy (když jsem byla v Praze) jak se má a tak. Chybí mi ... ten její optimismus a to její kamarádství. Takový lidi chci mít po boku ve škole. No nic. Je fajn ji aspoň slyšet =)

Dále v Praze - rockero-gothic - jak moje kámoška Ronniee nazvala satanistu, který poslouchá metal. Ona nemá přehled o stylech, ale co už. Takže pár slov o rockero-gothicovi. Ne, *Nanna se nezamilovala ani nic podobného. No fajn, možná něco podobného jo. Vždycky jsem se ho bála. O rok starší kluk (máme to ale hodně o rok starších kluků ve škole =D), většinou oblečený do černé barvy, satanista, samotář, metalista, přišel mi fajn. Ale bála jsem se ho, vždycky to býval takový ... strašidelný týpek s hustýma rovnýma hnědýma vlasama. Takový tajemný kluk a najednou jel s náma do Prahy. I když já, teda většina mé rodiny a tudíž taky já jsem katolička. A to je dost divný, že by se mi líbil satanista, ne? Ale mně se nelíbí ... dejme tomu, že je pěknej, ale teď k mému snu. V noci po Praze se mi zdál sen a jak jinak - hlavní role rockero-gothic.

Jestli se na snech podílí Bůh, nebo někdo svatej, tak proč mi tam dává satanistu s té jeho nejvíc sexy strany - krásné hnědé vlasy (ne, nelíbí se mi!), ty tajemný očí (ne! nesmím se do něj zamilovat), a kytara? Jo, mám dojem, že ve skutečnosti hraje na kytaru a ti, co dělají sny nejspíš ví, že miluji kytaristy ... a takže v mým snu hrál na kytaru. A usmíval se. Usmíval se neodolatelně sexy úsměvem, který byl výplodem mé fantazie, protože jsem ho ještě nikdy neviděla usmívat. A pak proč mně přitahují tajemní kluci - a navíc moje protiklady? Že by Bůh a satan přehlídli moji beznadějnou lásku při listování láskou mezi satanistou a křesťankou? Stejně nemám šanci tak co? Nejspíš proto ten sen ... neměl žádný podstatnější význam.

No a co ten ♥on, po kterém jsem tak dlouho jela? To mně ten blbej (ale krásnej!) satanista (není hezkej, nemiluji ho) tak zaslepil? No nevím, prostě najednou ... stejně nemám šanci ani u jednoho tak proč se neustále hádám sama se sebou? Popojedem ...

... prodloužená. Ano, víte co to je? To když někdo (můj bratr) chodí do tanečních povinně ze školou (není to povinný, ale mělo by se to) do tanečních (omlouvám se za ty neskutečně dlouh a otravné závorky) a pak mají ples na prodlouženou, můžou pozvat svou rodinu a pak tam budou tančit a tak, co se za ty dva měsíce naučili (nic) =D A bratr samozřejmě se mně zeptal, jestli tam nechci. Domyslete si reakci. A proto asi půjdu na ples plný 16-ti letých tanečníků a tanečnic jejich rodičů, sourozenců a učitelů. Já, v šatech. Kdybyste věděli jak vypadám, začali byste se řehtat =D Tenhle mix všech možných stylů, ať už beru skate, punk, rock, gothic, emo, barbie, crazy - všechno dohromady =D půjde v šatech, který si sám koupí na ples. Tohle individium bude tančit =D Smích =D *Nanna  a tanjčit =D

*Nanna =)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.