25. listopadu 2010

25. listopadu 2010 v 21:18 | *Nanna |  My Diary
Dear Diary!

A jsme zase u toho samého - nestíhám psát. Nezvládám to, jsem unavená, motá se mi hlava - ale přece ještě napíšu, nezklamu ty, kteří můj blog každodenně čtou. Ano, možná je to ode mně pěkný, ale vyčerpává mně to, hlavně přes týden. Já slibuji, že budu zítra, v sobotu a v neděli psát, dám nový designe a všechno bude fajn, ale momentálně vážně nestíhám, omlouvám se.

Takže - v neděli bude 1. adventní neděle? Wow ... všechno je naprosto dokonalý, i když jsem byla dnes tolikrát naštvaná - teď večer na blogu se cítím úžasně. Už jen proto, že kluk, kterého kamarádka neustále obdivuje - a popravdě, kdysi se mi taky líbil, ale byla jsem dítě - není ve škole, takže stop nechutným řečím jak ho vůbec nemá ráda, ale jen ho vidí tak slintá. Jo jo jo! Takže konečně mám kamarádku a ne jen polovinu :D Zní to divně, co? Ale jsem za to ráda, moc ráda, že konečně se se mnou baví a ignoruje mně jen částečně (juchů?). A navíc se v *Nanně probouzí její herecké "já" a neskutečně se těší, až se začne v dramaťáku zkoušet nové představení - japonský horor. A proč se tak těším? Sama nevím. Sama zbožňuji (ne, že bych milovala, ale tak obrazně) našeho učitele z dramaťáku. On totiž mi nepříjde jako učitel, on je kámoš. A nebo nejlepší učitel všech dob. Ale on bohužel odejde a ... my?

Dostanem zas tu ludru (to není sprostý :D), která jen peskuje. No samozřejmě, že příští rok odejdu, ale ještě není všem dnům konec. Muhaha :D Teď zpátky k Vánocům. Chystám dárky pro blízké, vánočně si zdobím pokoj a chystám se příští víkend péct cukroví. Ale je mi zima. Nejspíš si do pokoje pořídím vonný svíčky, který budou zároveň přivádět teplo. Brrrrr. Asi budu končit, už jsem dost unavená. Tak jo a dobrou noc :))

*Nanna :))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 •Pet!nka• | Web | 26. listopadu 2010 v 16:49 | Reagovat

To je fajn, že máš zpátky kámošku. A taky je fajn, že seš v dramaťáku šťastná. Ono je to fajn vždycky, když seš šťastná :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.