15. prosince 2010

15. prosince 2010 v 20:25 | *Nanna |  My Diary
Dear Diary!

Tak jak dneska? Bohužel pořád píši z notebooku, protože počítač nakonec bude až v neděli :(( Doufám, že v tu neděli stihnu ještě dodělat vánoční designe, abyste to tu na Vánoce měli příjemné. Bude menu komplet změněné, tak se těšte :)) Dneska jsem odevzdávala ten čtenářák (Čtenářský deník), který jsem ještě dnes ráno dodělávala. Já jen doufám, že to mám dobře. Dnes ve škole jsem zase viděla ... jeho, toho momentálně nezadaného rockero-gothica, který se mi připomínám NElíbí, jen má prostě pěkný vlasy a chci aby zpíval u nás v kapele. Ale vždyť ho ani neznám, to mám za ním přijít a říct - zazpívej? :P No jo, ale do té kapely ho chci a že já budu dělat náběr :P To bude :D

Dneska jsem odcházela ze školy dřív a ulila jsem se z hudebky :P Musela jsem totiž na koncert s flétnou, než jsem zjistila, že ty koncerty budou nakonec dva. A tak to vypadalo nějak takto - šla jsem na koncert na jednu stranu města a po koncertě (dostali jsme bonbónky :P) jsem běžela přes celé město do čajovny, na podpatkách, v sukni ještě z koncertu, abych popřála veselý Vánoce a šťastný Nový rok děckám z dramaťáku, které dnes odjíždí na lyžák. Taky jsme minulý rok jeli :)) A oni slavili svůj poslední dramaťák v čajovně. A tak jsem jim za dvě minuty popřála, napila se trošku čaje, přečetla část z knížky o Johnym Deppovi a odešla na druhej koncert. Zase přes celé město do knihovny, kde jsem odehrála písničku (mimochodem hraji na flétnu :P) a podívala se na vánoční trhy, na který chci jít i zítra :)) A nakoupit ještě nějaké ty dárečky, které užmám většinu naštěstí nakoupených :))

Já už jsem vážně unavená ... uáá :P A můj milovaný otec má zase ty svoje trapný kecy - uch. Aspoň, že mám ten blog a vás a můžu se sem vypsat. A vy my nenadáte, neřekne, proč sem pořád píšu? Vy spíš řeknete proč sem pořád nepíšu :P Ještě, že jsem takovej flegmouš, jinak bych v našem domečku už pěnila a vypěnila :P Na téma týdne tento týden rozhodně napíši ... protože v neděli jdu na bruslák bruslit (snad se povede) a do čajovny čajit :P Tak pá, ještě se musím učit :))

Nanna :))
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 •Pet!nka• | Web | 17. prosince 2010 v 10:05 | Reagovat

Vy u vás máte čajovnu? Páni, to je hezký. Jako v Harry Potterovi. Jinak doufám, že se ti koncerty vydařili, moc tě obdivuju, že zvládneš na něco hrát. Já jak vidím noty, tak mi jde hlava kolem.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.