22. prosince 2010

22. prosince 2010 v 19:50 | *Nanna |  My Diary
Dear Diary!

Konečně klídeček ... tak já vám jdu psát :))
Nejspíš jste pochopili - konečně počítač!! Moje, moje milovaná klávesnice :)) A teď, lco bylo včera? Dostala jsem malinkatá mydýlka od jedné kamarádky z flétny, měla jsem koncert a ve škole byl den jazyků. Ten den jazyků ... byl neskutečně dokonalý. Naštvalo mně, že zase nebyl ve škole. Ten rockero-gothic, kterého podezírám z toho, že je upír :P Černě oblečený, bledý, nádherné vlasy a kdybych měla to potěšení ho chytnout za ruce, beztak ledový. Neřídím se Stmíváním, ale tenhle týpek měl jít na konkurz "Edwarda". Problém je v metalistovi ... přece jenom Eďa poslouchá slaďáčky :P Ale já se neovládám a ujíždím na těch jeho zlých pohledech, miluji jeho úsměvy, miluji jeho vlasy. Ovšem, že miluji jeho zevnějšek. Ale uvnitř jeho duše ... hledám dobro, pátrám po skulince světla mezi zahořklou temnotou, ale co nacházím? Romantický, obdivovaný hrdina, krásný, ale zkažený. Uvnitř, částečně.

Vtipný, dokonalý, satanista poslouchající nechutnou hudbu, vyžívající se ve smrti. Upír. Jiný názor nemám, a já tohoto upíra nemám ráda i když něco uvnitř mně - a já nevím co - mě přitahuje k němu, blíž a blíž, šílí z jeho pohybů, šílí z něho. Ze zevnějšku nebo z jeho duše? Moje skryté já, které neumí odpovědět samo sobě. Nerozhodné, pubertální, zamilované já. Které je nakažlivé pro všechny ostatní části mé schyzofrenické osobnosti. Né, že bych schyzofrenikem opravdu byla, ale moje duše nesouhlasí z mozkem a s mým srdcem. Vědí, že když se pohádají, umřou. A proto se snaží působit jen bolest. Bolest, že moje ostatní části duše se pobláznili do úplně odlišných kluků.

Další na řadě po satanistovi je takový ten ... kdysi, v říjnu milovaný, uctívaný ... možná si vzpomenete. Nemůžu na něj přestat myslet, nemůžu ho přestat milovat. Dnes, mi totiž napsal a já začínám tušit, že až ho příští rok (zní to hustě) uvidím ve škole, podlehnu mu. Opět, ano. Ale když si vzpomenu, jaká to byla láska ... zkuste si vzpomenout i vy. Našlo by se ještě víc kluků, s kterými jsem v poslední době "navázala kontakt" a tak se bojím o vlastní srdce. Nechci se zase zamilovat a vím, že by to asi nedopadlo dobře. Právě se mi dostahovalo Across The Universe, tak se jdu podívat. Budu vás informovat až zítra, dobrou, pá :))

*Nanna
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 Kathusska_Tvéé Sb:** | Web | 23. prosince 2010 v 8:24 | Reagovat

páni...ty jsi teda zamilovana az pouci!... Ale...verim ze to dopadne... dobre!:) musi!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.