5. prosince 2010

5. prosince 2010 v 13:26 | *Nanna |  My Diary
Dear Diary!

Ničí mně to, že sem nestíhám chodit a tímpádem nestíhám psát články. Já jen doufám, že vám to nevadí, ale já se vážně snažím :)) Teď k včerejšku, proč jsem nenapsala? Včerejšek byl den za neustálou práci. Ráno na 9:00 jsem jela na koně do města, což je nudná čtvrthodinka sedění v autě, což mi připomíná, že vlastní notebook by se mi možná hodil (o tom později). Potom jsem hodinu umrzala na koních, necítěje konečky prstů na obouch končetinách + ohomná bolest hlavy. Fajn bylo, že jsem tam potkala i ty normální lidi, s kterými se dá povídat (tak fajn, asi jenom jedna holka) a pak jsem mizela za mamkou do auta. To bych ovšem nebyla já, kdybych si v šatně nenechala mobil. A tak zase zpátky do té zimy pro mobil. A jak jsem se na ten sníh těšila! A teď jsou to neskutečně velké mrazící kopy bílého čehosi, čehož se nedá dotknout bez rukavic či nějaké látky přehozené přes ruce :/ Ale vypadá to pěkně, když se na to podíváte.

Celé školní nádvoří je zapadané, a to ještě před tou velkou záplavou sněhu stihli nějací blbý káceči pokácet stromy, který tam sou možná i 40 let. Tak a teď jsou to takový betonový výstupky zaplácaný sněhem. Už tam ani nejdou vidět zbytky trávy a mrtvé větve jen kazí dojem celé té vánoční krajinky :/ A tím se dostávám k Vánocům ... které přicházejí :)) Maminka domů dotáhla zase nějakou soutěž o árek do 15 000. No hádejte, co jsem si přála - elektrickou kytaru. No ale Co by kupovala mně kytaru, když může koupit bratříčkovi notebook, který on nechce, za to já tu kytaru si přeji už celkem dlouho. A maminka si uvědomila, že by se mohl hodit notebook i mně a když ho Martin nechce ... takže mám na Vánoce slíbený nový hard disk do počítače (takže pojede rychle ta stará bednička) a ještě k tomu budu mít notebook. Tak to si myslím, že si mamka ten notebook nechá nakonec pro sebe, aby měla dva či co :D A teď ještě ke včerejšku večer.

Jak možná tušíte, můj bratr, kterého celá blízká i vzdálená rodina a celé naše maličké městečko miluje měl dokončenou, což je ples za dokončení tanečních. A já, ve svých dokonale nedokonalých šatech jsem musel tančit nejen s ním, s tím obdivuhodným kytaristou, ale taky z mým otcem. Uhodli jste správně - nebavilo mně to tam. A tak jsem většinu večera (musela jsem tam být až do půlnoci ://) strávila koukáním se na číšníka, který mi letmo připomínal mix dvou členů z Beatles, popíjením vážně dost sladké Coca Coly a pojídáním vážně dost slaných (a hlavně kalorických) brambůrků. Ještě teď je mi z toho trošku špatně :// Tak co už nadělám. Jinak - Advent je v plném proudu a já ještě nemám vánoční designe ... protože nemám po ruce nějaký ten dobrý grafický program (maximálně malování) a nemůžu žádný stáhnout, protože mamka si to na svým notebooku nepřeje, budete muset počkat, než se mi opraví počítač.

Tak aspoň, že vám můžu psát, protože jinak - co bych dělala? Co bych vůbec stihla udělat za tu dobu, co jsem psala tento článek? A kolik věcíbyste stihli udělat vy za dobu čtení těchto písmenek? No ... radši budu končit. Tak pá :))

Nanna :))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 kathusska_Tvéé Sb:** | Web | 5. prosince 2010 v 17:27 | Reagovat

přesně tak_ ta zima venku_:D nazor se hned zmeni ;D wow tak to budes mit bohateho jeziska ;D

2 •Pet!nka• | Web | 6. prosince 2010 v 17:24 | Reagovat

S tím sněhem jsi to trefila. Hrozěn ráda na něj koukám, ale ven chodím nerada. Ach ta zima..
Jinak já jsem si teď notebook vydupala :D jsem ten nejspokojenější člověk (no to zase ne, ale to je jedno). A třeba tu kytaru nakonec dostaneš.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.