11. ledna 2011 // *Stamps

11. ledna 2011 v 19:00 | *Nanna |  My Diary
Dear Diary!

Jak se máte? No ve škole to se mnou jde od deseti k pěti. Sice to nejspíš dotáhnu na vyznamenání, ale stejně - měla bych se dost snažit :/  Ale blog neopustím, i když mi to hrozí kvůli soukromí. Každopádně moje láska ... k onomu Árdžímu nejspíš stále trvá, ale skrytě. Já se bojím s ním promluvit - a věřte tomu, nejsem zamilovaná. Ano, je fajn, úžasnej kluk, ale zvládla bych se s ním začít bavit? Zvládla bych se s ním bavit aniž bych nezkolabovala? Nejspíš ne. Každopádně, jedna výhoda Facebooku. Krásné, když se na mně ve škole usměje, ale je to jako kdyby říkal - nesměj se jen a pozdrav mně, vždyť víš jakej jsem, já to neudělám. Grr ... navíc se bojím, že dřív nebo později začne s někým chodit a mně zlomí srdce. Všechen svět je hrozně divně naplánovanej - proč? Proč nepřekročí i on tu svoji hranici a neřekne mi to jednoduché Ahoj i v reálu?

Jsme na protějších stranách celkem široké řeky, kterou se oba bojíme přeskočit, i když jsme připraveni toho druhého chytit, kdyby padal - o tom, jestli by i on chytil nás nic nevíme ... a tak stojíme a usmíváme se. Povídáme si přes Facebook a nevíme jak se spolu dát do řeči. Jsme v začarovaném kruhu, z kterého není cesty ven - možná jen nějakou štěrbinkou ... snad to půjde. Držte mi palce celej zítřek prosím, budu to potřebovat, protože prej, že už zítra se budeme bavit. A schválně mu denska nenapíšu. Ať si nemyslí, maník, že mu budu vypisovat přes Facebook a ve skutečnosti nic. Tak mně pozdrav a uvidíš ;) Každopádně dneska kytara - a učitelka mně chválila, že prý by mi s tímto držením šla elektrika (el. kytara). Prý mám dlouhý prsty a brnkám nějak nakřivo jak se brnká na elektriku. Však já budu hrát jednou na elektriku - až se naučím Nothing Else Matters (či jak se to píše).

Pak už budu snad připravená na ty tvrdé struny, na které se brnká nakřivo :D Nová závislost - Stamps. Takové ty malé ikonky, co si lidé dávají na blogu do menu nebo do dolního volitelného boxu. Střádám si je, tak je sem pak dám. Na deviantartu jsou dokonalé ♥ A až se je naučím tvořit ... to bude žůžo :P A další oběv - Rockabye Baby! Dokonalá to věc. Jsou to písničky od různých rockových a metalových kapel hrané na xylofon nebo klavír a je to takové jemné, bez bicích, maximálně s basovkou (ale to je podle mně taky na xylofon). Jsou to takové ukolébavky. Rozhodně vám sem nějaké dám, je to takové pěkně provedené. Zatím jsem našla od Green Day, Metallicy a Nirvany. Vážně přenádherné  ♥

*Nanna
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 ELA | 11. ledna 2011 v 19:15 | Reagovat

doufám že ti to s RG vyjde moc ti to přeju a  mrzí mě že máš pocit že bych se k tobě nechovala jako ke kámošce protože jsem tvoje kámoška chtěla bych sebrat odvahu se ti omluvit vím že nemáš žádnou povinnost mi odpustit ale prosím udělej to mam tě ráda a mrzí mě jak jsem se k tobě chovala :-(  :-(
chtěla bych s tebou zas hodiny plkat na telefonu chodit do knihovny, k nam a tak
.......OMLOUVÁM SE

PS-kafe piju protože mi chutná ne proto že by to byla znamka dospělosti

            E.

2 Pet!nka | 11. ledna 2011 v 19:17 | Reagovat

taky ti přeju s Árdžím hodně štěstí
. bys měla odpustit asi ji to fakt mrzí

3 kathusska_Tvéé Sb:** | Web | 12. ledna 2011 v 6:20 | Reagovat

sii pis ze ti budu drzet pestii;))... a myslim ze uz pisu trocku na tuhle dobu pozde...tkaze jak to dopadlo mezi vama_?:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.