23. ledna 2011 // *Omluva

23. ledna 2011 v 12:36 | *Nanna |  My Diary
Dear Diary!

Menší nestíhačka ... všem se omlouvám, že nepíšu a napínám vás, ale má to jediný prostý důvod - nestíhám. Nevím, myslím, že by mi ještě jeden týden bez blogu prospěl. Nechci to tu rušit, to v žádném případě, ale nechci být jednoduše závislá. Vždyť stáří a střední věk jsou většina života - a já nechci celé mládí prosedět u počítače. Samozřejmě vás mám moc ráda a nehodlám vás ztratit :)* Ale - ano, již brzy - si budu zakládat kapelu, jsem v jednom kuse zamilovaná, čím dál víc toužím po něčem, co nemůžu mít, po dokonalém světě, který není. A copak se tento týden odehrálo? Pořád jsem na stejném kstupni s tou mou vysněnou láskou. Já nevím, to asi ta puberta, ale cítím, že bez něj nemůžu žít. Ten tajemný dokonalý človíček, který mně má nejspíš za malé dítě (pozor, je jen o rok starší). Ve škole se jakože neznáme, jen se na sebe díváme, uhýbáme pohledy, dokonce mi i jednou podržel dveře.

Fajn, možná mu na mně záleží, ale i přesto tomuto nedávám nějakou velkou naději. Člověk potřebuje nešťastnou lásku, aby se posunul vpřed. Procvičuje si mozek všemi větami, které neřekne a všemi okamžiky, které se nestanou. Nechci si nic namlouvat ohledně lásky, takže berme to tak, že se mi nelíbí, protože se pak nechci psychicky zhroutit, až si někoho najde. A že to nebude dlouho trvat. Ve škole na vysvědčení - fakt, že žádná trojka nebude, ale dvojek bude asi devět a jedniček jen pět. Takže jsem na to zvědavá. I proto chci pozastavit ten blog, nestíhám ani školu. Víte - nového designu se asi ještě dnes dočkátek, ale mně už asi moc ne. Ještě jednou se omlouvám, do večera se ještě rozhodnu, zda-li pozastavím :) Každopádně obíhat se ještě dnes pokusím :)

*Nanna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 Lucka P. SB ♥ | Web | 24. ledna 2011 v 11:22 | Reagovat

To nevadí. Taky si občas říkám proč tolik času trávím na blogu u PC...někdy toho budu litovat :-(. Toho new dessu uz se nemuzu dockat! :-P PS: NA MAIL TI DNES POSLU VÝTVORY DO VGS!!! Čaukíííí

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.