19. února 2011 // *Good Moooorning!

19. února 2011 v 10:23 | *Nanna |  My Diary
Dear Diary!

Uááá, tak jsem se probudila, no :) Vlasy tak mastný, že mastnější být nemůžou... Taky když jsem si je naposledy umývala v pondělí, že? Od čtvrtku se tady plácám v pelíšku, u počítače a u kláves a že bych si umyla vlasy - néé. No možná to bude tím, že sem tak nemocná, že by mě vysušení vlasů zmohlo, chudinka malá sem... :DD Noou, dneska si je musím umít, už je to pět dní a já si připadám jak nějaká příšera z bažin. Pravda, že jako malá jsem si umývala vlasy jednou za týden a na pohodu... a dokonce na táboře loni v létě (a to mně dostalo) jsem si je za dva týdny umyla snad jen třikrát a taky úplně na pohodu. Bylo to možná tím, že jsme se každej den koupali v rybníce :D Když už mluvím o táboře (píšu), už mám na 99% jisté, že tam pojedu - tak moc se těším, obzvlášť, když tam budou nejspíš zase ti nejfajnovější lidičky, jako minulej rok :)

Tak fajn mooooc se těším na léto a na kraťásky a volný trička, na rozpuštný vlasy - bez čepic a žádný rukavice! Miluji léto ♥ A samotnou mě dneska udivilo, že když jsem vstala a nasnídala jsem se, tak jsem hned sedla za klávesy. Nějak mě to chytlo, baví mně to - i když mi to nejspíš nikdy k ničemu nebude... nějak mně to naplňuje. Jako kytara nebo bloggaření, takže od teď - se naučím hrát na klávesy, páč mě to opravdu chytlo a já tomu nehodlám utéct ;)

Zjistila jsem, že budu nemocná až někdy do čtvrtka příštho týdne (podle doktorky), takže jsem usoudila, že mě ta nemoc jednou zničí. Né, že bych se těšila do školy, to na mně zatím nepřišlo - zvlášť, když lidé, kvůli kterým tam chodím mně nijak nepostrádají... myslím. A zvlášť kdy tam není ten, kterýho bych tam chtěla mít. Ach jo, tak mi chybí... až mě to štve. Já přece nechci, aby mi chyběl... k čemu je to dobrý :D Fajn, možná mi chybí jeho pohledy a psaní si s ním, ale já nechci, aby si myslel, že po něm šílím. Protože ne - jen trošku. A navíc když jsem byla na dně a říkala jsem si - to nemůže nikdy vyjít, sám mi napsal, ať do toho jdu po hlavě - nevěda o co jde. Chudák, doufám, že neumí číst myšlenky a nemyslel to vážně, ale my už jsme tak blízko sebe a stejně se nikdy nepozdravíme. Jsem tak... divná v tomto ohledu. My oba.

Jsme divní, neskutečně divní ve všech ohledech a proto se asi nezačnem spolu nikdy bavit - jen budeme kolem sebe chodit, záživně si psát na Faceu a tak... jinak nic. A máme tu výhodu Facebooku - bez něj bysme se vůbec nebavili, ani na Faceu - a dávám si předsevzetí - začnu se s ním bavit. Hned, až bude ve škole :)

*Nanna
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 Lucka P. SB ♥ | Web | 19. února 2011 v 10:39 | Reagovat

Taky mě vždycky podrazí moje vlasy, když jsem nemocná...připadám si nehezká a modlím se, aby mě zrovna ten den nepřišel nikdo navštívit :D
Taky chci léto, nebo alespoň jaro!...snažím se tu zimu tak nějak nevnímat a těšit se na ty teplé dny. opravdu to pomáhá a utíká rychleji ;-)
Kluci jsou hrozní, taky mám pořád jednoho v hlavě a už mě to štve :-P
Zažívala jsem to samé...psaní na icq, FB nebo SMSky v pohodě...ale když jsme byli venku, neměli jsme se o čem bavit, ani jak mě miluje mi neřekl (přitom to psal v každé sms :-?). Zdá se to tak jednoduché a prosté, říct si "zítra ho pozdravím" nebo "podívám se mu do očí"...Ale realita je jiná..když ho vidíš, nemůžeš se pohnout, myslet natož něco vyslovit. Ani nevím proč..je to podraz - nesnáším to, protože se to stane vždycky :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.