8. února 2011 // *Že by láska?

8. února 2011 v 19:15 | *Nanna |  My Diary
Dear Diary!

Život není nikdy podle lidských představ, protože ty jsou nepředpovídaetelné a svět nestíhá vyhovět, vyhovět všemu a všem přáním vysloveným ubohými lidmi. Zlá, sžíravá tma ničí lidskou fantazii a vybízí je k napsání lepšího konce (teda alespoň ty spisovatelské nadšence) v knize, v povídce, v příběhu, který si přečtou i jiné oči, které nepatří pisateli. Blogger to ocení, i když ho často bolí ruce, říká si, že bude lépe. Jednou vysvitne světlo nad temnotou a my budeme mít splněno všechno.. ale moment. Nemožné, nemožné splnit všechno. Neuskutečnitelné, nenormální, krásné, ale bez významu, bez funkce. Svět jen nutí lidi malé v duši psát nesmysly, které se ani nedají číst. Tento článek, nemá smysl. Ztratil jsi čas a přesto občas zavítáš na blog plný nesmyslů. Nechápu tě, mně samotné z toho všecho nějak uniká každodenní život mezi prsty.

Možná - se cítím lépe, když píšu, možná to není bezvýznamné, možná je celý blog patřičně nedoceněný, každopádně dnešní článek o ničem vypovídá moji náladu. Nic.. nového. Miluji, jak jinak než nenaplněně, možná se snahou o přátelství z obou stran, možná se snahou o lásku z jedné strany. Jen malé, naivní dítě věří na šťastné konce bez sebemenších činů a cílů. Bez ničeho, čeká na zázrak. Ztotožňuji se se všemi těmi naivními vyhlížeči lepší budoucnosti, protože na tohle jsem krátká, jsem krátká na lásku. Nebudu vás tady obtěžovat, jsem to přece já a možná tušíte, že z toho nic dobrého nevzejde. Děkuji za to, že jste to přečetli až do konce, jen výplody fantazie. Budu tu psát nejspíš méně, nestíhám, nemůžu :/

*Nanna
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 •Pet!nka• | Web | 9. února 2011 v 16:19 | Reagovat

Blogy se podle mého podceňují, protože to, že ty sem napíšeš článek je dobře. Mluvíš o svých citech, o své náladě, o svých názorech - prostě o sobě. A podle mě je dobře o tom mluvit! Každý by měl mít šanci dát nějakým způsobem najevo svoje názory.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.