Jak a kde sehnat PhotoFiltre Studio 9 v Češtině?

23. února 2011 v 11:41 | *Nanna
Takový menší návod - Jak a kde sehnat PhotoFiltre Studio 9 v Češtině zadarmo :)

PhotoFiltre Studio 9 je celkem dobrý grafický program, ve kterém tvořím grafiku já. PhotoShop mám taky, ale neumím v něm a proto jsem se rozhodla dát vám zde návod jak si stáhnout PhotoFiltre Studio 9. Je to taková vylepšená verze PhotoFiltru a na první pohled nevidíte rozdíl. V této verzi ale můžete kontrolovat vrstvy, upravovat je, mazat je a upravovat již dávno odsouhlasený text, což v základním PF nešlo. Tento program se dá stáhnout v demu na 30 dní zde. 30 dní je sice celkem dlouho, ale pokud chcete mít PFS 9 "navždy" (tedy do té doby, dokud ho nesmažete či neodejde počítač :), zde vám napíši návod jak na to.

Stáhněte demo soubor (zde). Klikněte na něj pravým tlačítkem a dejte extrahovat. Objeví se vám někde ve složce, kde jste extrahovali (či na ploše, pokud jste si soubor stáhli tam) taková barevná ikonka:
Icon
Klikněte na ni 2x a nainstalujte PFS 9 :)
Ve složce, do které jste extrahovali najdete i složku s češtinou, ve které je soubor StudioCZ.plg, který dejte do adresáře PhotoFiltru Studio (C:/Program files/PhotoFiltre Studio). Po 30-ti dnech se vám při zapnutí programu ozvou s tabulkou, kde budou dvě okýnka.
Do prvního dejte: 12345
A do druhého (do skupinky okýnek) zadejte celý tento kód: 7FB27-E5370-8C4A7-FB57A

Tak snad vám moje námaha prospěla ;)
*Nanna
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 Admin © horsesdiary | E-mail | Web | 3. srpna 2011 v 12:22 | Reagovat

pěkný :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.