Mit Zuversicht in die Grammy - Verleihung

12. února 2011 v 20:00 | *Nanna
Na německém webu o Paramore se objevila důležitá zpráva:


Grammy Awards jsou za rohem a Paramore byli nominováni v jedné z nejdůležitějších kategorií "Nejlepší populární výkon dua nebo skupiny s vokálem" s jejich hitem "The Only Exception". Jak řekla Hayley pro Associated Press, kapela je plná důvěry v ocenění v show, která je 13. února v Los Angeles - zvláště poté, co kapelu koncem loňského roku opustili dva zakládající členové kapely Josh a Zack Farro. "Ztráta členů není legrace, ale mám pocit, že jsme i tak silní," řekla zpěvačka a dodala: "Cítíme, že jsme silní a jsme v sedmém nebi z Grammy Nashville, naše kapela bude reprezentovat naše fanoušky."

Po Grammy mají Paramore velké plány, odjíždí na turné do Brazílie a poté se chystají napsat novou píseň "Využíváme této příležitosti k tomu, co jsme chtěli vždy udělat a nikdy to nevyšlo,"řekla Williamsová. Vždycky jsme chtěli nahrát desku. Naši fanoušci chtějí, abychom udělali akustické nahrávky (s obyčejnou kytarou, ne s elektrickou). Chceme spolupracovat s jinými umělci. S jakými stále ještě není jisté, protože Hayley říká: "To ukáže čas," a myslí, že snad s Eminemem. Posedlá Eminemem a naprosto šťastná, že je na Grammy nominovaná s písní "Airplanes" společně s ním a s B.O.B. "Pokud to vyhrajeme, budeme absolutně zářit," říká Hayley.

Překládala jsem to z němčiny s malou pomocí toho nepřesného Googlu, který nedokáže překládat celé věty, ale dá se to pochopit, ne? ;)

Copy only with my source:


*Nanna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.