Na téma: Chipmunkové

21. února 2011 v 20:09 | *Nanna |  My Views
Chipmunkové...
... jsou všude. Nebo byli?
(věřte mi, mě už ty jejich hlásky nevadí :)

Já nevím, jaký na ně máte názor vy, vy nevíte, jaký názor na ně mám já. Jedno víme jistě - o tom mém se ještě dnes dovíte - pokud se prokoušete do konce :)

Chipmunkové... znáte je? Takové ty veverčičky s pisklavými hlásky, a malými mikinkami. Je to tak milounké, kdo by je nechtěl doma? :D Pravda, že poslouchejte chvilku ty písničky na YouTube ve verzi "Alvin a Chipmunkové" a začne vám z toho brnět hlava. A rozteče se vám mozek. Bléé. Já už jsem si tím prošla a není to zas tak strašné. A ten film - nemůžu si pomoct - prostě je to taková milounká americká pohádka pohádkově popisující americký hudební průmysl. Že i když budeš slavný, nikdy si nebudeš moct dělat, co chceš - a nezáleží na tom, jestli jsi malá veverčička, nebo dospělý hudební producent. Pokud jste neviděli, doporučuji i dvojku. Jsem dítě, prostě se mi líbí pohádky... a na tomto jsem vyrůstala jako na komixu. Z první ruky od strýčka jsem dostávala komixy s těmito příšerkami. A já jsem se do toho naprosto zbláznila. Alvin, Simon a Theodore. A v tom filmu... nechci se opakovat, prostě naprostí fešáci, něco takového bych klidně adoptovala :)

Asi jsem opravdu ještě nedospěla... nenadarmo se říká, že to co se v mládí naučíš, ve stáři jako když najdeš ♥ Neříkám, že jsem ve stáří, ale přece jen jsem se k nim již dlouho nevrátila :) Ani jsem to po sobě nečetla, takže to bude kýčovité, věřím :P

Pod perexem obrázky :)

Nejoblíbenější Teeodor ♥ Nejmilejší, prostě - omluvte mně, jestli se chovám jako malé dítě, nějak se to vrací :P
Alvin and the Chipmunks

A tohle si odpustit taky nemůžu :)

Simon, toho taky můžu :)

*Nanna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.