19. března 2011 // *Hey!

19. března 2011 v 19:33 | *Nanna |  My Diary
Dear Diary!

Back for Birthday.
Jak už jste možná někteří aktivní čtenáři mých komentářů na vašem blogu poznali - jsem zpět! Nepoznali? Tak znovu - jsem zpět! V plné síle, po prázdninách tak trošku připravená nastoupit v pondělí do školy a být i nadále zamilovaná. Miluji ten pocit a náležitě si ho užívám. Miluji ten pocit, když možná zanedlouho dobi(y)ji první metu. :D Miluji všechno, všechno ve mně přetíká a chystá se to na moje pondělní narozeninky. A vezmu si do školy bonbóny, nabídnu učitelům a oni mně nebudou zkoušet. Tohle na narozkách miluji. "Když už máš ty narozeniny..." jednou do roka, že? To je dost málo, ale stejně je to jen jeden z důvodů udělat oslavu, které se tak často nenaskytují. Úsměv od ucha k uchu vykouzlil opět ten čaroděj Facebook, který mi přinesl nové zprávy - ve prospěch mně. A těším se, až mi on v pondělí ve škole popřeje... neskutečně se těším. ;)

Alpy and Money.
A co prázdninky? Pokud jste je teda měli a myslím, že většina ne... ale protože jsme je měli jako poslední, smějeme se naposledy. Chá chá. Ale ne, mně ta škola pronásledovala, když jste vy měli prázdniny, takže držím tlamičku. Jste se mi taky nesmáli. Nebo jo? Proč to tak rozebírám? Alpy byly bestovní. Nebo jak bych řekla slušně hezky česky - nejlepší. Dovezla jsem si z Rakouskýho New Yorkeru košili za jedno Euro (24 Kč) a jsem z toho jaksi divně šťastná. No mám ji zrovna na sobě. Taková černá kostkovaná, slevněná z nějakých osmi Eur (200 Kč). Líbí se mi narážet na slevy. Zvlášť když nemám moc peněz. A jelikož tam můj bratřík, přičemž společný pobyt zase kapku přihrál našemu společenskému vztahu, požadoval po rodičích celých dvacet Euro (a teď otevřete pusy a zírejte :D) + Conversky, budu požadovat též Conversky, sice slevněné (to jsem celá já :D) a z internetu po mém bratříkovi + peníze, které rodiče samozřejmně nedají, protože je dali bráchovi. Já toho budu ještě chtít + narozeniny + kapesné za březen - nebylo. Berme to tak, že se budu ještě chvilku muset obejít bez každodenního vysedávání v My Foodu (vietnamsko-český fast food).

Blog Info.
Na téma týdne asi nestihnu napsat. No jo, zase - to jsem prostě já, líná a bez nápadů. Ale oběhnu vás všechny Affska a možná někdy udělám kontrolu. Tak se tu mějte, moje články jsou vyčerpávající, co? Alespoň jsou teď přehlednější a můžete si přečíst, co chcete. ;)

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 Lucka P. SB ♥ | Web | 19. března 2011 v 20:01 | Reagovat

Tak to se teda máš! Tolik jde z tebe energie :-D že je to až nakažlivé :D Jsem ráda, že sis užila prázdniny - tak to má být...a nedopadla jsi jako já se zlomenou rukou :-) Určitě dej vědět, jak dopadlo narozeninové blahopřání pana ÚŽASNÉHO :-P to jsem teda zvědavá! a moc ti přeju, aby to dopadlo podle tvých představ ;-) Měj se SBénko a omlouvám se za mou neaktivitu na blogu...nemám teď nějak náladu :-(, ale tvůj blog se snažím navštěvovat pravidelně :-)

2 •Pet!nka• | Web | 19. března 2011 v 20:17 | Reagovat

Ty Alpy ti vážně závidím :) a přeji všecičko nejlepší k narozkám, už z tebe je velká holka :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.