20. března 2011 // *Yapíí.

20. března 2011 v 19:50 | *Nanna |  My Diary
Dear Diary!

SuperStar and Birthday Again.
Za chvilinku mizím do sprchy, takže jen akový krátký příspěveček... pokud se nerozepíšu a nebudu si tu hlavu umývat až někdy v noci (protože musím vidět SuperStar. No jo, co na tu letošní Superstár říkáte? Já už od malička miluji tu znělku. :D Už od první SuperStar. Jak tak koukám na ty letošní největší talenty - u některých kroutím očima a modlím se, aby nepostoupili, u některých jen juchám a i když jsem nikdy neposílala hlasy a asi nikdy ani nebudu, fandím jim a držím palečky jejich božímu hlasu. Omlouvám se za přílišnou neaktivitu, ale na horách jsme neměli internet. Pokusím se vám to vynahradit. Na zítřek přednastavuji takový narozeninkový speciál. Jmenuje se to Chytni Čtrnáctku. Ano, taková kravinka z chytáním - zase. V levo v menu byste měli najít odpočítávání do mých narozenin. Nebo vám to řeknu rovnou, je to v 13:30, takže pokud napíšete první komentář ke článku o narozeninách, který bude na 13:30 přednastavený, dostanete ode mně diplomek. Doufám, že někdo napíše. :D Jinak děkuji moc, že jste si to tu četli, i když jsem tu nebyla. A děkuji za všechno, snad se vám o něco dospělejší *Nanna bude líbit o něco víc.
No jo, ani si neuvědomuji, že za chvilku to bude už 8 měsíců od prvního článku. Letí to rychle, že? A blíží se nám 550th Article (550. článek). A jak jsem slíbila - až se vám budu věnovat více, přijdou i soutěže. ;)
In Love Again.
Myslím, že to nebude jen tak jednoduché, ten zítřek. Popravdě se spíše bojím, narozky mám jednou za rok a normálně to vůbec neprožívám, jenom tady na blogu se vždycky nějak rozepíšu. Ale ten zítřek zlatíčka, ten bude náročný. Už jen proto, že tak trochu čekám poblahopřání od... něho a myslím, že když nepříjde, budu zase ta zklamaná malá naivka. I když už mi bude 14. To číslo vypadá až moc velce. Gr. Urgh. Ups. Jsem v tom až po uši. A je to nakažlivé, radši končím.
Some Songs and Plans.
Přidám vám tu dneska možná ještě nějaké písničky (nakažlivé songy), ale nic neslibuji, protože bych to nemusela splnit. Jsem hrozná. A nedělám to schválně. Vrozená vlastnost. Uf. :D A chtěla jsem si uklidit. A nachystat si věci do školy. A udělat si úkoly, i když jsem chyběla. Ale zkrátka nemám čas, jak vidíte. A navíc jsem pár hodin trčela daleko předaleko na jihu u babičky. A ta mi řekla, že mám vlastnici (naši dědové byli bratři) v Americe v Virginii. Jej! V Bristow. A do Washington D.C. jen třičtvrtě hodiny cesty. A do New Yorku nějakých pět hodin, pokud se nemýlím. Možná šest. Jenom typuji z toho, co babička povídala. Ale chci se tam někdy podívat a co víte - třeba na vysokou školu! ♥ I ♥ New York! ;)
Problems.
Vypadám jak absolutní magor. Moje vlasy, můj styl, můj xicht. Ten zítřek nebude legenidární ani náhodou. Moje patka... je odporná a nenormální. A nevidím přes ni. Ano, mám ji táákhle dlouho, jak jsem si mohla uvědomit, že vypadám jak stupidní imbecil až teď? Nejspíš si dám sponku. A budu vypadat jako ichtyl se sponkou. Co nadělat. Udávám zdroje, všimli jste si? Všimněte si. :D Au Revoir, mes amies. [Naschledanou, moji přátelé.] Moji milovanou francouzštinkou. Nenávidím domácí úkoly.

12735011879911_large
weheartit.com
Everything is impossible...

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 •Pet!nka• | Web | 21. března 2011 v 19:46 | Reagovat

já jsem koukala jen na první Superstar *přemýšlí, zdali by se neměla stydět* Tahle soutěž mě moc nevzala. Jde to prostě mimo mě.
A neboj, ON ti zaručeně popřeje. A jestli ne, tak na to kašli, jelikož on je chlap a chlapy na takové věci zapomínají.
Babičky si užívej, mě prarodiče hrozně chybí :( nelituj toho, že strávíš nudnou hodinu hraním človeče nezlob se.
A jako magor určitě nevypadáš! Sice jsem tě nikdy neviděla, ale vím, že máš krásnou duši, což se musí odrážet na obličeji :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.