30. března 2011 // *Yeah!

30. března 2011 v 20:35 | *Nanna |  My Diary
Zase tu chvilinku nebyla. Nezabíjejte ji za to. Ona za to nemůže. *smutné očička*


Uááááá!
Dear Diary! (?)

Pořád ještě mimo z toho jeho dnešního úsměvu!
Ano, yes, oui, souhlasím. Život je těžký a já jsem naivní, ale prostě to nekonečně potěší. Nekonečně. :) To znamená, že potěšení stále trvá a stále trvat bude! Jejda. Já z toho mého života vážně nemůžu. Dneska byl tak dobrý den! Předobrý. Ne, že mně jen pozdravil, i když je to důležitá pozitivní náplň dne. Taky nebyla Francouzština (hele, mám ji ráda :P) a sehnala jsem si na prázdniny brigádu. Já vím, je mi 14. :D Ale od nás ze školy 13-ti leté děti mají brigádu jako na dlani. Kam sáhnou, tam ji dostanou - roznáší letáky, přináší noviny - a možná byste se divili - vydělává jim to celkem dost. Tak vezměme v potaz mně. V létě budu na hotelu Tatranka v Beskydech (patří taťkovi mé kámošky) asi stlát postele, připravovat Capuccino na malých zdobených podšálcích. Ujídat čokoládky, mít nádobí, bavit se s přátely, spát a jíst zadarmo + dostávat peníze za práci. Léto bude dokonalé. Teda alespoň tato část. Poznám nové lidi, budu se chodit koupat do přehrady, budu se bavit všude, kde budu. Jej. Miluji ten letní čas.

Další část mého léta (tý jo, já už to dost vážně plánuji) bude dovolená někde v Českém Švýcarsku u Děčína. Prý je to tam moc pěkné. Tak uvidíme. A samozřejmně tábor... jej! Na ten se úplně hafo moc těším (prostě moc). Na ty moje lidi. :P* Miluji to tam, stačí napsat článek o létě a hned je pochmurná nálada pryč. A občas stačí napočítat do deseti. A zapomenout na problémy. Miluji ten pocit, než si uvědomím, že je život dřina a že se vše nepovede tak, jak předpokládám. I don´t care!

Tumblr_lirzthdqhd1qza0fjo1_500_large

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 •Pet!nka• | Web | 31. března 2011 v 21:05 | Reagovat

Českém Švýcarsku u Děčína? Tam je to dokonalé :D miluju to tam. Byla jsem tam asi jen třikrát, ale těš se :)
A tu brigádu ti závidím. já se byla ptát ve všech knihovnách v okolí a nikde mi nevzali, že nemaj peníze :( ale jinde jsem ji nescháněla, tak ještě uvidim :)

2 Kate | 2. dubna 2011 v 19:50 | Reagovat

Taky znám 13 holky který mají brigošku. Ta tvoje bude určitě super :) a tábor určitě taky. My jedeme do řecka.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.