12. dubna 2011

12. dubna 2011 v 18:37 | *Nanna |  My Diary
Dear Diary!

Nemůžu jednoduše odpovědět "Ano" nebo "Ne". Na nic. Proč? Asi proto. Protože... jsem zašla až moc daleko. Ani nevím, jestli ho chci poznat. To ty moje podivné, povrchní myšlenky. Ano, možná jsem psychopat, ale jeho odpovědi mně den ode dne straší více a více. Jak bych se s ním mohla bavit? Mám z něj neskutečně smíšené pocity. Neskutečně, neskutečně moc. Nevím, na co myslet. Nevím, jestli se s ním chci bavit. Nevím, jestli ho chci zdravit. Chci řvát, chci plakat. Nevím, jestli chi být do něj zamilovaná. A nevím co chce on. Takový pocit si jen tak nevymyslíte, nevyčarujete, dokud ho na vlastní kůži nezažijete. Možná si připadám jako blázen. Pobláznil mně? (Ano, dvojsmysl.) Už ani nevím. A ani nevím, zda přežiji zítřek. Asi budu opravdu žít jen a jen přítomností. Nebo se z toho zblázním. Nebo se z něj zblázním. Jejda, proč? Občas z něj mívám pocit, že on je absolutně normální, já absolutní naivní blázen. Teď mám pocit, že já jsem normální. Změna? Hrůza? Celé mně to ničí. Nevím... co by. Co by se stalo. Co se děje. Copak on to ví? Ano, přijde mi, že je inteligentní. A také mi přijde, že mu můžu věřit. Ale v něčem prostě nechci. Něco je na mně prostě moc psycho.

Něco když jsem četla... jsem si měla napsat na seznam věcí, které si přečtu, až na něj budu chtít zapomenout. To ovšem asi zítra nepůjde. Protože on. Prostě něčem nechci věřit. Nechci aby to byla pravda. Chci, abych se probudila a on byl zase ten nevinný neznámý. Copak jsem se s ním někdy chtěla bavit. Ano. Chtěla. A chci pořád. Pořád mám pocit, že ho miluji. Ale proč, pro co, pro jaký důvod? Já ho nechci zklamat. Teď ne. Nikdy ne. Ale nejspíš ve mně dřímá něco jako povechní svině. Zabijeme ji? Pokusím se o to. Nejradši bych byla zase zamilovaná, nešťastně a beznadějně do nějakého sladkého blonďáčka. Chci zase po někom takovém bláznit. Beznadějně - ale jinak by to asi nešlo. Problém je, že jsem se asi zamilovala. A to se těžko vymazává z paměti. Proč? Proč jsem mu udělala místo ve svém srdci? Protože je fajn? Líbí se mi! Toť ty smíšené pocity. Nikdy jsem se takhle necítila. Nová zkušenost?

Možná je třeba chyba ve mně. Vlastně - žádná chyba není, jen nad tím moc přemýšlím. Neměla bych vás s tím otravovat. Každý má své pocity a třeba někdy nepochopí, co cítí ten druhý. Nechápu nikoho. A jestli on ano... asi bych měla být v pěkném průšvihu.Dnešek byl... takřka obyčejný. Tak možná zítra. 13. dubna. Naštěstí středa. Ale stejně scary datum. Scary story. Psycho story. Všechno je tak podivné... najednou. Jako ve snu. Chci se probudit...

Ale přežila jsem vše. A zítřek dám také. ;)
xxx *Nanna
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 xDJj | Web | 12. dubna 2011 v 18:48 | Reagovat

Ahoj! mohla bych tě poprosit o hlas? http://r-graphic.blog.cz/1104/competition-about-the-best-song-8-kolo-finale - xDJj
předem moc děkuju a nádherný blog xD

2 •Pet!nka• | E-mail | Web | 12. dubna 2011 v 20:58 | Reagovat

Víš co ti povim? Láska je zasraná kurva!
Teď ti něco řeknu jo, něco, co jsem nikdy neříkala žádnému Sb a něco, co dokážeš najít v mejch debilních článcích dodnes. A když zajedeš v rubrice moje kecy do dob, kdy ty sis ještě šťastně malovala do památníčku, tak tam najdeš ošklivé články plné pravopisných chyb, které byly rovněž plné beznadějných slovíček. Když budeš hledat, určitě to najdeš.
A věř mi, bylo to těžký a ještě pořád je. Láska neni nic hezkýho, když se jí prostě nemůžeš zbavit. Když někoho miluješ od sedmé třídy, ale nikdy mu to neřekneš. A on? On ti v tvých šestnácti poví, že by chtěl, abys mu řekla, až si najdeš kluka. Že mu pude rozbít hubu, prej prevence, aby mi nikdo neublížil. A na otázku cože? Odpoví, že tě měl výdycky strašně rád. Ale jinak, než bych potřebovala. Tak proč mě má vůbec rád. Proč mi píše, že mu chybim, že už se těší, až si popovídáme. Proč kdy vypustil z držky ten výraz ´jako mladší sestra´? Proč? Proč? Proč?
Proč jsou kluci tak zasraní dementi?!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.