22. dubna 2011

22. dubna 2011 v 21:53 | *Nanna |  My Diary
Dear Diary!
Šťastné... Velikonoce!! Ano, víte vy vůbec, proč se Velikonoce slaví? Jelikož na můj blog chodí samá inteligentní smetánka, tuším, že víte. A jako věřící vám musím povědět, že dneska byl ukřižován Ježíš Kristus. Ne, nebudu vám tu celý článek vnucovat svůj názor a svoje psychologické rozebírání Bible. Nebavilo by vás tu. A tak jde na popis dnešního dne.

Ráno jsem šla se psem a pak - pozor - jsem se šla proběhnout! Ano! Konečně jsem se k tomu odhodlala. A oběhla jsem celý obrovitánský rybník. A zítra plánuji znova. No potřebuji být fit, přece. :D A jelikož nemám doma počítač (jsem jen teď večer na mamčiném notebooku) - který mimochodem bude už asi zítra, Yapíí - tak jsem si celé dopoledně malovala a kreslila různé psycho obrázky a nápisy. Raději nezvěřejňovat, pořád si nemyslím, že je to dokonalé. :P A ještě jedno pozor - bratr vstal v kolem deváté! Úspěch! :D Beztak zítra vstane zas kolem oběda a já, jako jeho mladší sestra, mu ho budu muset připravovat. Ne, že bych nerada vařila. Ale... grrrr. Všechno je zase na mně. Hlavně, že on se vyspinušká. :D Fááájn, jsem v pohodě. :)

Potom oběd - samozřejmně ještě špenát od včerejška :D - a potom, po menší hádce s tatíkem pomáhat na zahrádku. A víte proč? Protože já prostě potřebuji pódium pod postel. Takový ten výstupek, na který položím postel a noční stolek (tak fajn, já nepoložím, nějaký namakanec, co uzvedne postel položí). A na něm obrovský chlupatý koberec. Ach ty sny. Dneska jsem celý den pomáhala a pomaličku, polehoučku přesvědčuji rodiče, že to nevadí, že mám malý pokoj, že to bude vypadat dobře. A možná, že ne, ale prostě... je to můj ideál o dokonalém pokoji. No tak snad to vyjde. :P A potom kolem páté do kostela až do půl sedmé, potom počítač, kontrola Affíků, takové ty malé, neupřímné naděje od něj. A potom tento článek. V televizi zní nějaká Show s Karlem Gottem. A teď tam přišel nějaký Hložek. A já... už pomalu usínám. Tak asi budu končit. Pááá (?)...

xxx Nanna
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 •Pet!nka• | Web | 23. dubna 2011 v 9:54 | Reagovat

Nějakej Hložek :D:D:D:D to je dobrý :D jinak doufám, že ti to s tím pokojem vyjde, zní to bezvadně. Hlavně ten chlupatej koberec :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.