Na téma: SuperStar

15. dubna 2011 v 19:25 | *Nanna |  My Views
Tak jsem se rozhodla napsat něco na téma. No ano, inspirovala mně částečně Pet!nka, ale téma jsem vyhodnotila sama - SuperStar. Jendoduše, kdo by o ní nikdy neslyšel? Ty? Těžko.

Jak vím - ve finále máme už jen 10 finalistů. Nyní k mým názorům.
SuperStar moc nesleduji a tak mně nezabijte za unáhlené výpalky pro a proti. Občas jsem taková. A stejně je všechny neznám, jen abyste tak nějak okrajově věděli můj názor a moje favority. ;)

Petr Ševčík
Neměla jsem ho vůbec ráda, nechtěla jsem ho vůbec znát. Všichni mu fandili... až moc. Nevěřila jsem mu, ale ani jsem si nezjišťovala nic o něm, neposlouchala jsem, když zpíval. Měla jsem vůči němu předsudky a ani nevím proč. Byl až moc populární. Hlas má ovšem nádherný a nový sestřih naprosto dokonalý. A když se nad tím zamyslím... asi mu nyní fandím. Ne, on se nezměnil. To já jsem změnila názor - na něj. I předtím zpíval úžasně. A jestli vyhraje, nijak příliš mi to vadit nebude.

Michal Šeps
Obyčejný... rastaman? Ano, možná je rastaman, ale obyčejný v žádném případě. Jeho hlas... je takový podivný, ale i přesto mu neskutečně fandím. Šeps! To je moje Superstar. Sice nevím, jestli bych mu fandila, i kdybych nebyla takto povrchní. No posuďte. Má svůj styl a nebojí se to prokázat. Ano, je mladý, je divný, ale já nejsem nic jiného, než také mladá a divná. Tak proč ho kvůli tomu odsuzovat? Šeps! :P

Matej Piňák
Na něj jsem si nijak moc zásadní názor neudělala. Už jen proto, že mi přišel takový dospělý a ne takový ten mladý "Star", kterému bych chtěla fandit. Nevím, kolik mu je. Nechci ho odsuzovat. Nechci ho ani nijak posuzovat, když stejně jsem ho nikdy moc neslyšela zpívat. Osobnost je to určitě úžasná, co vidím podle toho, jak se k němu chovají. Takže... je zatím mimo mně.

Martin Kurc
Zjišťuji, že na něj nějaký ustálený názor taky nemám, ale pár řádků bych mu věnovat mohla. Slyšela jsem ho zpívat možná z dálky, neseděla jsem vylapená u televize, protože normálně týpky typu on moc nemusím. Každopádně mi nevadí. A jestli chce být hvězdou? Tak ať jde za svým snem. ;)

Alžběta Kolečkářová
Ano! Neskutečně dokonalý výběr, nádherný hlas. Mohla bych ji poslouchat do nekonečna. Ona a Šeps jsou dohromady absolutně dokonalí. A ještě jednou... její hlas! Ona je talent od Boha a jestli se nedostane, třeba do pěti posledních, nevěřím, že hlasují lidé, co mají hudební sluch. Protože její hlas je opravdu jeden z nejlepších, co jsem slyšela. A co, že vypadá tak, jak vypadá. Je Super a je Star. :P

Martin Harich
První dojem. Ano, na první pohled jsem mu absolutně propadla (a to asi jen kvůli jeho Converskám a tomu, že zpíval Green Day). Hlas na 15 let (což je skoro můj věk) má naprosto vyvážený. O fanynky nemá nouzi. On je prostě takový malý zázrak. Teď už mu moc nefandím, ale samozřejmně - jestli má rád Green Day má u mně + :P

Gabriela Gunčíková
Ano! Ano! Ano! Gábi jede! :P Ano, moje favoritka, jak jste jistě pochopili. Protože jí fandím nejvíc. Protože její hlas, její styl, její chování, její styl. Neskutečně dobrá, dobrá, úžasná!!! Rockerka. Úžasný rockový hlas a hudební vkus taky naprosto dokonalý. A navíc mi připomíná hodně moc jednu moji kamarádku. Co asi udělám, když ji v tu neděli neuslyším? Ona je moje SuperStar!

Simona Fecková
Ehmvrrrg... víte ne. Smíšené pocity z ní mám. Ale stejně ji nemám moc ráda. Určitě zpívá pěkně, když se dostala tak daleko, ale mezi moje favority rozhodně nepatří. Ani nevím proč. Asi proto, že SuperStar moc nesleduji, viděla jsem ji tam párkrát a hned posuzuji. Asi nezaujala.

Celeste Rizvana Buckingham
Ona? Nikdy předtím jsem ji neměla moc ráda. Přišla mi taková podivná, už jen protože byla Američanka a pořád to tam prohlašovala. Nezdála se mi moc SuperStárová. A pak na konci, když měla vypadnout buď Pappová nebo Celeste, začala jsem fanditi Celeste. Přece jen působí mile, když nic neříká a její zpěv také celkem ujde.

Lukáš Adamec
A jéje. Žádný názor, protože jdem ho asi ani moc neslyšela zpívat. Tak o čem mám ty tři řádky psát? Doufám, že až se zase někdy budu dívat na SuperStar neodejdu dřív, než zazpívá. Určitě to je zajímává osoba. Ale taky takový... věkově mi nevyhovující. Jsem povrchní. Neskutečně. Sežerte mně za to.

Čest porženým
Ti, co vypadli, mi hodně chybí, teda alespoň někteří. Chtěla bych zase ještě někdy zahlédnout a zaslechnout Barbara Mamuta - protože to byl Barbar od kosti. I když to byl blázen. Jeho výstup na castingu mně absolutně porazil. Nemohla jsem z něj. Protože je to severský originál a na všechno tak pohotově odpovídal. Měl úžasnou kytaru a jeho zpěv? By měl být to nejdůležitější, co? Ušel. :P
A potom... Noah Scott Ellenwood - miláček publika - sama se divím, že dostal tak málo hlasů. A moje kámoška si ho jednou vezme, tak pozor. A přece jen měl rád Beatles. A zpíval docela dobře. A vypadal docela dobře. A docela mi tam chybí.
A nejvíc bych oplakala - Jerguše. Achich, můj Jerguš. Vypadal jako Johnny Depp, který kdyby šel do SuperStar, nemusel by ani umět zpívat a poslala bych mu hlas. On... ty jeho brýle, to jeho umění hrát na kytaru, ty jeho oči, ten jeho zpěv, ten jeho styl. To jste po... kazili, že jste mi ho vyhodili. Protože vypadá jako on.

xxx Nanna
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 Veronjoh | Web | 15. dubna 2011 v 21:50 | Reagovat

Nejlepší je Michal Šeps <3. Taky sem měla ráda Jerguše a Noaha. Škoda, že vypali :/

2 •Pet!nka• | Web | 15. dubna 2011 v 21:55 | Reagovat

Ku*va, ani jednoho z nich neznam *nervózně se drbe na hlavě* Možná, když je to takovej fenoném, bych se mohla podívat aspoň na jeden díl :D

3 Alča :) | Web | 17. dubna 2011 v 23:16 | Reagovat

Myslím že máme podobný názory.. na Superstar v televzi nekoukám, maximálně na videa- záznamy vystoupení. Když jsem viděla kousky prvního semifinále řekla jsem si nic moc.. teď už je to lepší /když jsem slyšela dnešní finálové kolo v TV/ ale přesto fandím Alžbětě a Michalovi. Ty jsou podle mě nejlepší! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.