T r o š k u ?

27. dubna 2011 v 21:39 | *Nanna |  My Diary
Dear Diary!

Netěšte se, nemějte mně rádi. Musím se naučit zapomínat. Nesmí... být tak chytrý. Nesmím mu naznačovat. Nic. Nesmí se mi líbit. Protože není jako ostatní. A nejspíš nezvyk, ale protože mu všechno vždy až moc rychle dojde, měla bych se držet na uzdě. Měla bych se hlídat, než vypustím něco, čeho bych mohla litovat. Nesmí to pochopit. Nesmí pochopit, že ho miluji. Ne tímto způsobem. Ne žádným způsobem. Jsem zlá a mazaná... a mstí se mi to. Jakto? A on se ještě usmívá... jako kdyby další do fanklubu. Nejsem tu. Neví to. Beztak mám jen bujnou fantazii. Takové blbosti se nemohl chytit. Nechápe to. Nebo chápe jiný význam. Kolik významů má myšlenka Miluji Tě? Ne, nenapsala jsem mu to. Je až moc chytrý, aby si to z mých myšlenek vyčetl sám. Já se chci zamilovat zase do někoho normálního, kdo nebude vědět, že existuji. S kterým nestrávím hodiny a hodiny psaním si o ničem. Který nebude tak dokonalý a já bdudu milovat jeho chyby. Achich. Nikdo takový? Uvidíme, v jakých koncích bude zítřek. Láska je mrcha. Slabé slovo pro tuto situaci.

Tak co dnešek. Nic moc poztivního, ale úsměv... a mávat. :P Hned v druhé hodině se mi dokonale roztrhaly rifle. :D Jsem to ale šikovná. Naštěstí s trochou kreativity a fantazie je zašiju a udělám z nich nějaké ty tříčtvrťáky. Ano, on aby k tomu neměl úchylné prupovídky. Jako obecně ke všemu. Ha, asi jsem na něm našla chybu. :D Ale přežila jsem to nějak. I když to bylo sakra náročné. A zítra... škola? Wháááj? :D Umírám, usínám a školu nevnímám. To zní pěkně, ne? Právě mně to napadlo. Já jsem talentek. :DŠkolu jsem s menšími trablíky přežila. Ale měla bych se více snažit. Zatrhnout si lásku? Znám se. Těžko. Čtvrtek měl být den za lásku. Takto to bude den za sluchátka v uších. A nějaké dokonalé písničky v nich. :P Třeba to někdy vyjde. Někdy jindy. Někdy, až tu nebudu.

Uááá. Jak já jsem unavená. Nechám vás tu napospas noci. I když pochybuji, že si to ještě dnes někdo přečte. Ale co. 27. dubna 2011. Co to je? Je to den? Ano. Bohužel.

Jo a mám nápadeček. Tak trošku mně napadlo... kdybych jednou měla stroj času a chtěla se vrátit v čase (radši mně ignorujte ... :D) před čím bych se v tom dnu varovala a co bych mohla změnit. :) A co se mi naopak líbilo. Radši začnu až zítřkem. :P Jen malá ochutnávka, abyste pochopili.

Em... *Nanni... opovaž se vzít si ty tmavý rifle. Neskončí to dobře. A do té dokonalé písničky, kterou jsi právě dokončila jdi. A nejez čokoládu, mrško. :D

xxx *Nanna
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 Kate | 28. dubna 2011 v 17:01 | Reagovat

mám takovej pocit že ti jde taky hodně o to co si  pomyslí ostatní (no ale to mě by o to šlo asi taky) o tom že se ti líbí, nebo co by řekli kdybys s ním šla ven. Ale opravdoví přátelé to pochopí a budou ti to přát. Já vím že spolu nechodíte, ale tak jsem jenom přemýšlela, možná ani nemám pravdu..:D

2 •Pet!nka• | Web | 28. dubna 2011 v 19:48 | Reagovat

To mi řekni, jak je možný, že si rozdřípala ryfle :D už seš jak já :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.