Třídění Affs!!

22. dubna 2011 v 21:28 | *Nanna
A já přece vím, že vás to nezaskočilo. Nemohlo. Skoro všichni tak úžasně obíháte, že si nemůžu stěžovat. :P

Sister´s Site:
•Pet!nka• - ona ♥ Nepopsatelná část mého srdce. A že v mém srdíčku má hodně velké místo. Protože - člověk se musí otočit aby zjistil, kdo při něm stojí. A ona při mně stála, vždycky. A je tu u mně, v mém srdíčku doteď a ještě dlouho bude. Navždycky. Ani jsem nikdy netušila, že přes blog najdu někoho takového. Tak úžasného. Někoho, kdo mi bude rozumět ve všem, co kdy vyslovím nebo napíšu. Moci se s ní setkat naživo - udělám pro to všecičko, co bude v mých silách. Kdybych mohla, nasedla bych na vlak do Plzně, abych si s ní někdy mohla popovídat naživo. Protože v ní cítím něco jako starší sestru, kterou jsem nikdy neměla a která tu bude vždy pro mně a vždy mi zpříjemní den. Úžasná spisovatelka, úžasná osobnost. Mohla bych ji chválit hodiny. A ani snad nemusím připomínat, že můj blog pravidelně navštěvuje a jak moc mně inspiruje. Prostě ona. Ji si nedá neoblíbit. :P :)* Jedině ona si zaslouží být v Sister´s Site.

Elite Affs:
Lucka P. - fotografka, grafička, ale prostě moje. Spolu s •Pet!nkou• nejmilejší, nejvěrnější a nejlepšejší Affítko, co si blogger může přát. Sice tu už moc nechodí, ale když příjde a okomentuje, zahřeje mě u srdíčka. Taky tak úžasná osobnost, nepopsatelná. A taky starší. No vidím v nich vzor. V těchto dvou nejlepších lidičkách, kteří tu pravidelně chodí a nikdy na mně nezapomenou. Já na vás taky ne. A na Lucku P. v žádném případě. Těch rad, co mi dala. Tu sebedůvěru, kterou ve mně vzbuzovala, když jsem ještě byla zaláskovaná do toho svého blonďáčka. :P Forever ♥ :)*

MelushQa - a tady ta nejoblíbenější slovenská část Affs. Její články, její blog, její grafika, její pomocná ruka, která je tu vždy pro mně, když mám potíže. Už táákto dlouho k ní chodím na blog a nikdy bych nelitovala. Ona do Elite patří. A začínám si ji oblibovat čím dál víc. ♥

Alča :) - ona je vážně úžasná. Sice nepíše na blog moc často, ale vždycky se na její články těším. Baví ji tolik stejných věcí, jako mně, má ráda úžasnou, kvalitní hudbu jako já a navštěvuje i komentuje. Pomáhá mi a jsem ráda, když se tu staví. Green Day, Sum 41, Paramore. Ona, i Verča, kterou jsem neměla moc šanci poznat mají dokonalý blog s dokonalými designy. A proto do Elite. A i obíhají čím dál, tím lépe. ;) ♥

Top Affs:
Alisce - její blog je celkem v pohodě. Obíhá dostatečně, komentuje k tématu a je v celku... suprová. Ale přece jen jsem ještě neobjevila nějakou důležitou věc, na kterou bych se mohla těšit na jejím blogu. Asi jí moc nerozumím. Ale přesto ji mám ráda. A do Top patří jednoznačně. :)

sanny - jednoduše. Sice je z píše.cz a celkem špatně se mi tam orientuje, ale přesto tam chodím hodně ráda. Dává tam úžasné typy na filmy, úžasné písničky, úžasné články. A vždycky mně povzbudí a vypadá to, že i ráda. A za to si jí vážím. A proto ji vsázím do Top. Protože je moje. :) Všechno nejlepší, sanny. ;)

Normal Affs:
Lucy - no... sice sem píšeš a obíháš, ale tvůj blog také přestávám moc chápat a navíc se mi zdá, že ani nečteš články a jen "obíháš". No to můžeš dělat, i když by jsme Affs nebyli. Takže promiň, sice tě dávám do Normal, ale už je to tak nějak na hraně... Ale opět - nebrat si to špatně, myšleno jen upřímně. :)

Zwonda - mno... ani nevím, jestli přímo do Top patříš. Asi spíše do Normal. Protože sem chodíš, ale nepíšeš moc k věci a tvůj blog pro mně přestává mít pointu. Tak snad si ho zase oblíbím. Ale tak na dobu neurčitou, bych si tě za obíhání ještě v Top nechala. Neber si to špatně. ;) :)

Veronjoh - ona je moje. Jedno z prvních a stále věrných Affsek. Navždy. Protože sem chodíš už méně, ale stále věrně. ;) :)

A Little Bit of Bad:
(neberte to prosím nijak špatně, řazeno podle obíhání, které se vám tentokrát trošku vymklo z kontroly)
Alushka - tebe mám moc moc ráda, mám moc ráda tvůj blog, jen mně mrzí, že tu nejsi aktivní, a že tu moc nechodíš. Každopádně bych si tě nikdy nevymazala, protože si prostě úžasná osobnost i bloggerka. A taky mám moc ráda Avril. ;) :)

Nickie - jsem moc ráda, že se ti líbí moje povídka, a že sem občas zajdeš, ale stejně tu skoro vůbec nechodíš. Promiň, ale jestli to tak bude, budu tě muset vymazat. Tvůj blog mám ráda a nerada bych tak udělala...

Tak jsem si nechala jen 11 Affíků. Těch nejlepších. ;) A ještě zítra napíšu officiální seznam.
xxx Nanna
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 Veronjoh | Web | 22. dubna 2011 v 23:37 | Reagovat

Já sem chodím pravidelně, jen občas nevím, co bych k těm pěkným článkům psala ;)

2 •Pet!nka• | Web | 23. dubna 2011 v 9:51 | Reagovat

Děkuju špunte, ty seš vážně úžasná :) klidně bych tě vyměnila za mladšího bráchu :) A neboj, jednou se určitě sejdeme, protože tebe si vážně nenenách ujít :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.