16. května 2011

16. května 2011 v 19:04 | *Nanna |  My Diary
Dear Diary!


↑↑↑
Birdy - Skinny Love
Úplně nádherná písnička. Moc se mi líbí, i když si ji pouštím asi teprve po třetí. Našla jsem ji na Facebooku... a hodlám se ji naučit na klavír. Opravdu špičková. Uklidňující, dokonale se při ní dá odreagovat. A ta holka má tak příjemný hlas... :) Na začátku tam jsou sice výšky, ale ona to perfektně zvládá. Vážně se to pěkně poslouchá. ;)

The Girl With A Dream .
Ta holka... má sen. Ta holka jsem já. Asi jsem blázen. Asi vás to příliš nezajímá. Možná "vás" tu ani moc není. Tedy bývá. Ale že by se našel někdo, kdo by mi třeba okomentoval, napsal vděk či kritiku na moje úsilí? Čte to tu vůbec někdo? Nejspíš to nejde. Něco na tyto psycho články napsat. Asi to zvládnou jen ti mí, co mně chápou. Ale i když pro ně částečně žiji blogový život... proč bych nemohla prospět i nějakému náhodnému poutníkovi, co tu náhodou ztroskotal? Vítej. Opravdu se tu dá být. Pokusím se o příjemnější atmosféru, s dennodeně zlomeným srdcem, kvůli "hártbrejkrovi, kvůli jemu, který se obklopuje spoustou jiných, oproti nímž nemám sebemenší šanci.


↑↑↑
Nirvana - Lithium
Dneska moje srdeční záležitost. Opovážím se - píseň dne. ♥ Mohla bych u ní usínat, mohla bych u ní umírat.

Love??
Opravdu je to nutné? Láska nezraňuje. Láska je pozitivní emoce. Beznaděj zraňuje. To je ta protivná složka všeho toho tajemna. Copak to dokážu pochopit jen já? Copak jen já, jsem jediný, bláznivě zamilovaný teenager? Proč? Proč jsem nikdy k nikomu necítila nic podobného? Proč, sakra proč? Proč, když se na něj podívám, když na něj pomyslím, všichni modelové a princové se můžou jít zahrabat? Proč zrovna on musí být ten, který mi na konci všeho zlomí srdce? A dneska zase. Pořád je někde s "kamarádkami", které jsou občas až moc velké svině na normální vztah s nenormálním klukem. Takové vypatlané svině, které ho nikdy nepochopí, které mu nikdy nebudou naslouchat. Ano, asi žárlím. Asi celkem dost. Proč? Tak zítra. Prostě musím. Do kdy to hodláme odkládat. Do kdy tu ten zítřek bude, abysme na něj mohli odhodit své problémy? Do posledního července?

Why?
Říkáš, že všechno má smysl, že všechno má důvod, že Tě neotravuji, že jsi tu kdykoliv pro mně. Říkáš, že si mně někdy odchytíš, že Ti na mně záleží, že půjdeme ven. Jako první mně zdravíš, jako první se se mnou začínáš bavit. Dáváš mi tolik falešných nadějí a signálů, v kterých se nevyznám. Najednou... bez náznaku nenávisti, pořád s tím umělým úsklebkem, který z Tebe dělá rebela odcházíš za těmi, jejíž srdce Ti nepatří. Copak tvůj inteligentní mozek nepochopí, jak moc Tě miluji? Jak moc mi chybíš, když tu nejsi? Jak moc po Tobě toužím? Říkáš, že bude všechno v pořádku, ale realita je jiná. Tvá slova v ní nic neznamenají. Proč se prostě nemůžeme přenést do pohádky? Proč nemůžu být zamčená na hradě, kam by jsi pro mně přijel na bílém koni? Proč je život komplikovaný, když nemusí? Když by jsme se nad obtížemi světa mohli jen usmát? Vnímáš jen hudbu světa... ale ten text má taky svůj význam. A když mu porozumíš, možná se někdy uvidíme a budeme mít téma k rozhovoru. Prozatím... jsem tu vždy pro tebe. Sama. Bohužel.


↑↑↑
Incubus - Love Hurts
Dnes objevená. Nádherná. ♥

S t o p .
Proč vás donekonečna otravovat mými prupovídkami? Co takhle popovídat vám o mém dni? No... abych zase neskončila ou pomlouvání nekonečné školy nebo u snění o tom onom "hártbrejkrovi", pokusím se vám říct něco o ... tom, jak moc chci jít na Paramore. Opravdu by se nenašel nikdo, kdo by mě tam nějak dopravil? Teda myslím v mém okolí, není myšleno jako inzerát. Ptám se všech, kdo se kdy jen zmíní, že Paramore jsou úžasná kapela. To MUSÍ klapnout. A asi chápúete moje pocity. :) Asi začnu ještě přidávat něco o Paramore. :P I když nevím, jestli ještě dneska. :)

xxx *Nanna
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 Kate | 16. května 2011 v 20:21 | Reagovat

Taky jsem si všimla že těch lidí co komentují Nanniny články není moc. Ale tak kdo si to přečte- nebuďte líní vyťukat pár písmenek na klávesnici ;)

Možná jsou ty kamarádky opravdu jen kamarádky. Přece není tak blbej aby mu to nedošlo..přece už z tvých statusů na FB musí pochopit že jsi do někoho zamilovaná. Možná to už ví- a jenom neví co s tím-jak se má chovat, co má dělat.

2 •Pet!nka• | Web | 17. května 2011 v 5:39 | Reagovat

Někdy je to neuvěřitelně těžké, hlavně když máš pocit, že sama o sobě nejsi dost dobrá pro něj, pro toho tebou vyvoleného. Ale to je kec, protože ty jsi dokonalá. Každá holka je dokonalá, i ty jeho kamarádky v sobě tu složku mají a ty jsi to odnesla. Proč? Protože on je sice hrozně chtrej, ale jak se má vyznat v holkách? A ony mu nadbíhají, ví jak na to, což ho očividně tolik nebaví, protože kdyby ho to bavilo, neměl by tebe. A on tě má.Má tě rád. Kluci holky nezdraví jen tak, aby se neřeklo. Prostě tě má rád a bavíš ho. Zajímá ho, proč nejsi stejná ako ty jeho kamarádky, proč vůbec celkově je každá holka jiná. Myslíš že tě trpápí? Podle mě je na tom sám dost špatně.

3 *Nanna | E-mail | Web | 17. května 2011 v 18:24 | Reagovat

[1]: On nemůže vědět, že je to všechno adresovno na jeho adresu. :P

[2]: Jů, takhle brzo jsi tu byla? :P Nádherně napsané. Tydokážeš i obyčejný komentář změnit v pohádku. :) Sám špatně? Taky myslím. Podle mně má nějaký komplex nebo něco takového. každopádně doufám, že jednou vyjde na jevo míra prvda. :P

4 •Pet!nka• | Web | 17. května 2011 v 20:04 | Reagovat

[3]: To víš, ranní ptáče dál doskáče, víc toho sežere a dřív umře :D ne, v šest mi jezdí autobus a já koukala po ránu jaký bude v nějakou normální hodinu počasí :D
Komplexy máme každej, ale kluci obzvlášť - zjistila sem, že vůbec neví, co po nich chceme :D

5 *Nanna | E-mail | Web | 17. května 2011 v 20:07 | Reagovat

[4]: No ne. :D Nikdo tady umírat nebude. :D No zjišťuješ dobře. Neví nic. :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.