28. května 2011

28. května 2011 v 21:14 | *Nanna |  My Diary
Dear Diary!
Úplně jsem zapoměla, že je dneska sobota. A to znamená, že jsem zapoměla i na to, že je zítra neděle a já jdu do kina na 3D Piráty z Karibiku 4!! Já se táák moc těším. Zítra v 19:00, což je za necelých 22 hodin! :) Viděli jste je už? Já prostě miluji Johnyho Deppa. Nemůžu se dočkat... :) Půjdu tam s Ronniee, která tak moc nemá ráda můj hudební vkus, ale s tím už skrátka nic nenadělám. Stejně se neskutečně těším na zítřek večer. A ještě na Bau, nějak to mezi námi v poslední době neklape. Nevím, jak se k ní zachovat teď, co jsem si s Ronniee slíbila, že budeme nejlepšejší kamarádky navždy. Nemůžu jí z té pozice jen tak "vyšoupnout". Ale vím jistě, že ať mezi nás leze kdokoliv a chce zničit naše přátelství, ať si ho klidně snažíme zničit mi, nikdy se nám to nesmí podařit. Já jsem hodná, nebudu provokovat a rebelionovat. Budu taková, jaká jsem a třeba se všechno vyjasní. To kino bude zabijácký. :)


Tak a ještě si musím umít hlavu. :) Zítra se určitě chystám něco napsat - a ještě chystám něco jako shrnutí celého týdne. Vááu! Jsem nějak nabitá pozitivní energií... ale tak to má být, ne? A do repráků ten úžasnej hlas Charice... já tu holku obdivuji. Třeba se taky někdy nějak prosadím, vlastním způsobem. Třeba příjdu v pondělí do školy a všechno bude v pořádku. Třeba se zase začneme najednou bavit s Árdžím. A všechno bude tak, jak to má být. A třeba půjdeme ven. A třeba ho pozvu na naše vystoupení Kaidanu, strašidelného příběhu. Držte mi 16. června palečky, jestli tam Árdží příjde. Ale o tom vás budu určitě ještě informovat. :)


Jinak Paramore chystají novou písničku Monster, která výjde zrovna ten den, kdy budou mít koncert v Česku. Beztak ji tam budou hrát - já tam prostě musím!! Musím, musím, musím!! A teď jako vážně, potřebuji najít někoho z mého okolí, kdo by tam jel. Nemohla bych ten den žít, kdybych nemohla být na jejich koncertě ♥ Možná ještě dneska zveřejním článkem s úryvkem nového songu. Ten song se jmenuje Monster. Ach. :)

xxx *Nanna
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 Kate | 29. května 2011 v 12:41 | Reagovat

Kino bude určitě fajn, měj se :) Na ten koncert někoho seženeš. Třeba se dáte dohromady a půjdeš tam s ním ;) :D

2 •Pet!nka• | Web | 29. května 2011 v 15:27 | Reagovat

Piráti jsou super, viděla jsem je v pátek. Je to trošku rozdílné od předchozích dílů, je tam dost vidět změna režiséra. Ale Jack je prostě Jack, ten se nezmění :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.