5. května 2011

5. května 2011 v 20:38 | *Nanna |  My Diary
Pěkně tady na to kašlu... já vím. A moc se omlouvám, ale někdy prostě není nálada psát, vítě? Myslím, že chápete. Ale přece jen jsem si na vás udělala chviličku. Tak mně snad pochopíte.
Dear Diary!
Nálada pokulhává na bodě mrazu. Možná kvůli tomu zatracenému slovu. Zní to jako... "láska". Achich. Ne, nemám asi zlomené srdce. Možná nikoho nemá, možná mám šanci. Ale nevím, jestli chci bojovat. Jestli se chci z tohoto místa posunout dál. Jestli ty naše odkládání venků, bavení se a všeho okolo... jsou zbytečné. Takže dneska opět pozdrav. Nevím kolikáté ahoj, pamatuji si jen tu dokonalou nanejvíš sexy černou koženou bundu... a zase. Měla bych pomlčet. :D A víte jak je těžké na něj nemyslet? Ano, pořád ten stejný. Pořád, stále, již od 17. října 2010. Sakra datum. A hned 18. jsem se do něj částečně zamilovala. Kdybych tak tušila...

Poslední dobou opravdu nevím, kam dřív skočit. Nevím, proč mně znervózňuje, když se na mně pěkně dívá, nevím, proč nemůžu dýchat v jeho přítomnosti a padám ze stolu. Opravdu, opravdu nevím. Nevím asi nic. Nevím, proč mu chci dohazovat všechny holky okolo. Nevím, proč. Proč to všechno. Kdyby tak věděl. Kdyby tak nevěděl... ale ne. Žádná depresivní nálada. Jen prostě psycho. Prostě jen psycho. Psycho. Psycho! Nevím, co jiného byste po mně po tak dlouhé době očekávali. Ale jsem ráda, že tyto články alespoň někdo čte. ;) Nevím. Nevím, proč tu není, když ho potřebuji. Svět mně asi nemá rád. I když v poslední dob nebylo zas všechno tak psycho. :P Pořád je tu moje nejmilovanější kamarádka Ronniee, která mně ještě drží nad vodou a blog. Tak doufejme, že se vše k dobrému obrátí. ;)

xxx *Nanna
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 •Pet!nka• | Web | 6. května 2011 v 21:16 | Reagovat

To si piš, že bude líp! A kdyby ne, tak přijedu a jemně mu naznačím *vůůůbec nemá strach, že je to vážně upír* že by tě měl doprdele vzít za ruku a jít s tebou na procházku!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.