Glee // 2x22 New York

28. května 2011 v 20:56 | *Nanna |  My Views
Jsem z toho pořád ještě tak moc nadšená. Konečně jsem dokoukala druhou sérii. Prostě miluji čekat na každý nový díl... a když výjde, hned se na něj podívat a těšit se na další. Nebylo to zas tak dávno, co jsem se zaláskovala do amerického seriálu Glee. A dnes jsem se konečně podívala na poslední díl druhé série - New York. Nejspíš jsem se na něj nejvíc těšila - a nejspíš mně nejvíc zklamal. Ale to tak bývá, na tu ostatní nádheru to nemělo. Prostě konec. Čekala jsem něco krapet... jiného.
Příběh pojednává o sboru na střední škole, který vede ambiciózní učitel. Pan učitel Schuster věří, že sbor někam dotáhne, protože sám miluje zpívání, tanec a jednou chce vystupovat na Brodwayi (o tom nejvíc na konci druhé série). Na začátku vypadá všechno jednoduše - žije v jedné domácnosti s dívkou, do které se zamilloval na střední, kterou si vzala a s kterou se snaží mít dítě. Je ve škole úspěšný, všichni ho mají rádi a založil sbor. Kdybyste věděli, kolik se tam stalo od začátku zvratů, což možná se tu najdou mezi čtenáři "Gleeci", kteří to ví, usoudili byste, že je zbytečné popisovat kterýkoliv z dílů, když se na ně můžete klidně sami podívat na internetu. Každopádně je to mírně klišovitý americký seriál, jak už všechny takové seriály bývají. Je občas romantický, občas dramatický, občas komediální. Ale vždycky si najdu čas na nový díl. Poutavý pro takové bláznivé lidi jako já rozhodně je.
Poslední díl druhé série - New York - měl premiéru již ve středu - 25. 5. 2011, ale já jsem neměla čas si ho pustit. Nebo jsem si na to prostě nevzpoměla. Tak dneska ano. Je to opravdu nádherný díl, ve kterém je plno nádherných písní. Hlavně jednu, která zpívá Sunshine Corazon (Charice Pempengco), o které se tu ještě zmíním. Glee sbor jede na soutěž padesáti nejlpeších sborů do New Yorku. No a samozřejmě New York - tuctově, jako nejspíš všichni ♥ miluji. Fajn, nepíši všude I ♥ NY, ale jen tak skrytě na něm prostě ujíždím. :) A ten díl je krásný. Líbí se mi, jak tam na začátku zpívají I Love New York. Asi jsem až moc tuctová... tuctové seriály, tuctové město... ale já jsem na tom prostě závislá. :P
A ještě vám sem dám nějaké písničky z toho dílu. Jsou dokonalé, sice pop - ale co už. Možná jsem opravdu růžová popíkařka, ale na tom seriálu už docela dlouho ujíždím... a chytlo mně to, zvedá mi to náladu. :)


A tak ještě něco o Charice. Tu malou asiatku jsem si prostě zamilovala. Ze začátku tam nebyla výrazná, ale má prostě nádherný hlas. Je to taková malá, roztomiloučká holčička, ale zpívá neuvěřitelně. Tu písničku, co zpívala v poslední epizodě bych si mohla zpívat pořád dokola. Je neuvěřitelná, má neuvěřitelný talent a moc ji přeji veškerou slávu, kterou si za tu krátkou dobu získala. Sice nevypadá na to, že je jí 19, ale ten hlas... je všemocný. Však vám sem dám odkaz na tu písničku, co zpívala v New Yorku. :) Myslím, že je super, že se na konci s Rachel udobřili (ti, co neznají, nevnímejte). :)
Ten její hlas se dá opravdu dost jednoduše obdivovat. :) Tak užívejte, je dokonalá a rozhodně se těším na další (třetí) sérii Glee. Možná jsem trošku netrpělivá, nemůžu se dočkat, bude až v září (čas je tam jako ve skutečnosti, takže jelikož sleduji díly zároveň s američany a Glee mají prázdniny stejně jako my... do sboru ve škole nastoupí až v září). Jejda, podzim je ale daleko... :/) (nevím co si o tom myslet, protož ten smajlík, smíšené pocity).

xxx *Nanna
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 Alča :) | Web | 28. května 2011 v 22:26 | Reagovat

Na Glee se pravidelně koukám.. tenhle poslední díl byl suprovej, třetí řady v září se nemůžu dočkat, už aby to bylo! :-)
A jinak Sunshine (Charice) mi přijde úžasně talentovaná, ovšem v tomhle seriálu mi moc sympatická jako postava není :)

2 Kate | 29. května 2011 v 12:37 | Reagovat

Glee nesleduju, ale ty písničky jsou krásný. Nevím možná na ten seriál někdy mrknu.

3 •Pet!nka• | Web | 29. května 2011 v 15:24 | Reagovat

Zní to rozhodně zajímavě, možná na to kouknu. Už jsem o tom někde četla. Je možný, že to bylo tady u tebe :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.