Samatha´s T i p s . . . 0.01

14. května 2011 v 10:17 | *Nanna
Já tak nemám ráda, když napíšu článek a on se mi smaže... no nic. Tak to shrnu ještě jednou.

"Ber nebo nech děvkám."

V poslední době ták moc důležitá věc, ták moc důležité rozhodnutí. Nenávidím, jak se kolem něho všechny motají a snad... žárlím? No ne? Vždyť ho ani nemám. Chci ho, bezpodmínečně. Ale jak, když sama mu říkám, ať jde z nimi. Že mi nevadí, když spolu nepůjdeme ven. Že mu to přeji. On opravdu není zas tak blbý na to, aby nezjistil, že se mi líbí. Tedy - ne, že bych to dávala nějak příliš najevo, ale můj rozum a srdce vedou už moc dlouho jeden velký boj, kdy rozum říká - nech děvkám. "Bude spokojený, s tebou by nebyl. Bude šťastný, protože se kvůli nim nebude muset omezovat. Ony totiž nejsou křesťanky. Ony totiž nejsou malé, divné kamarádky. Ony mu podlízají jen tak, aby to neviděl. S nimi mu bude lépe."

A srdce oponuje - ale ne, vždyť on tě má rád. "Copak ti nestačí, že ti napsal, že jsi jeho nejlepší kamarádka, že tě první pozdravil, že tě pozval ven? Že se na tebe usmívá, že ti podrží dveře, abys mohla projít, že ti posílá předčasně díly svých povídek, že tě má prostě rád? A koukni jak je nádherný. Ono stojí za něj bojovat, zlatíčko. Copak jsi opravdu tak zaslepená, že jsi nepoznala, jak moc ho miluješ? Jen mu to řekni!"

Rozumu se to ale vůbec nelíbí: "Prosímtě! Řekneš mu to, on tě odmítne a budeš neskutečně smutná. Vaše přátelství už nikdy nebude takové, protože bude vědět, co k němu cítíš. Nebude tě tak vesele zdravit, protože zjistí, že ti tím dává falešné naděje. Bude naštvaný sám na sebe a bude se chtít zabít za to, jak tě trápí. A ty se budeš chtít zabít, protože nebudeš mít pro co žít. Opravdu to chceš?"

Srdce ovšem povídá: "Ne! On ti poví, že tě taky miluje a jen si představ, jak krásně líbá..."

Rozum: "Dělá to jen ze soucitu, zlato. Všechny tyhle scény jsou jen ze soucitu. Copak sis nevšimla, že se tak chová prakticky ke všem?"

Srdce: "Lež! Rozum ti lže. Miluješ ho, na ničem jiném nezáleží. ;) Prostě za ním jednou příjdi, nahoď něco vtipného a začni se s ním bavit. To víš, že se do tebe zamiluje. Jsi nádherná a chytrá holka. Kvůli tobě nechá všechny děvky plavat... tak bojuj a ukaž mu, jaká jsi."

Nevím, opravdu nevím, jak se zachovat. Bitva rozumu se srdcem - o tom si tu určitě ještě přečtete (myslím v T i p s . . .). Ale nač předbíhat. A nakonec úryvek ze Samanthiného blogu. Kdo to je?

Samantha byla neskutečně naladěná. Neskutečná, naladěná a zamilovaná. Možná beznadějně. Ale přece jen věřila ve šťastné konce. Opírala se o futra dvěří a špičky jejich sešlapaných černých tenisek sahaly do druhého dolního rohu. Líbilo se jí toto místo. Měla krásný výhled na to, co se děje ve třídě i na to, co se děje na chodbě. Stál tam on, ale přes mírně zavřené dveře nespatřil, jak ho špiónuje. Nespatřil by to ani tak, protože jeho zrak směřoval přímo dolů na podlahu prvního patra střední školy, kterou on i Samantha navštěvovali. Její nohy znechuceně překročila Mili Johnsonová. Sammi se jí bála cokoliv říct. Stejně, jako se bála cokoliv říct jejímu vysněnému Georgovi Samuelsovi, k němuž právě směřoval Miliin krok. Zrychlovala krok a Samanthě se zrychloval tep. Cože? Mili se rozběhla a skočila Georgovi do náruče. Obrátil se na ni pohledem, který Samatha přes proud slz nedokázala identifikovat. Plakala. Proč jen mu nic neřekla?

Vaše... Sammi :)
xxx *Nanna
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 •Pet!nka• | Web | 14. května 2011 v 12:57 | Reagovat

Srdce a rozum se prostě někdy neschodnou. Ale co naděláme?

2 diza-chan | Web | 14. května 2011 v 18:55 | Reagovat

je to pro nás(a takhle se oslovuje v japonsku napr.:noemi-chan)taková jakoby koncovka,třeba "sama"znamená nějakou důležitou osobu,"sensei" učitele,"chan" a "san" je koncovka pro ženské pohlaví a "kun" pro mužské=)

3 Kate | 14. května 2011 v 19:47 | Reagovat

Samatha mi tě připomíná, povahou a tak. Asi jsi do ní vložila hodně ze sebe, svoje zkušenosti, pocity a tak- jasně že je tam i vedlejší příběh, který s tebou možná nemá nic společnýho a asi nepíšeš přímo svoje zážitky (třeba ten Sammin blog). Sammin příběh je zajímavej, ráda si přečtu pokračování :)

4 Misz Janiszka | Web | 14. května 2011 v 20:02 | Reagovat

Já mám podobný problém akorát že trochu opačný :)
No nevím jestli tě zajímá můj názor, ale já bych ještě chvilku počkala, co ty víš třeba bude on ten první kdo ti řekne, že nechce být jen kamarád :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.