Slibovala... a kde je?

31. května 2011 v 20:14 | *Nanna |  My Diary
Dear Diary!
Takže co tak dneska, cukrouši? Četla jsem článek na krasna.cz (už docela dávno), mám dojem, že se to jmenovalo "Kamarádství mezi holkou a klukem" a popravdě... na to, kolik jsem na to četla negativních recenzí začínám mít na tuto kauzu taky docela negativní názor. A vy víte na jakou. Árdží - už víte?


Tak ještě jednou. Jsme přátelé, dnes opět typický rozhovor o velké přestávce + ještě před Zeměpisem. Ale jak zjišťuji z různých negativních reakcí na onen článek na krasna.cz, že přátelství mezi holkou a klukem býti nemůže. Četla jsem názory holek i kluků. Četla jsem názor Taychi. Ale přesto pořád nevím, co si o tom myslet. Prý, že se z toho vždycky vyvine něco víc. Jako - mezi lidmi? Určitě. Po celé škole koluje, že spolu chodíme. A to se pak nemám divit, když spolu trávíme celé velké přestávky, chodíme po chodbách, povídáme si a lidé vidí toho neusměvavého lotra se usmívat na malou holku. Lidi jsou blbí, lidi nepochopí, že jsme "jen přátelé". A to se pak společně zasmějeme něčemu, jako: "A víš, že spolu chodíme?" A co to vlastně obnáší, "chodit spolu". Chodit spolu po chodbě? Tak to vám vyhovím, jsme ve vztahu po chodbě. A že by to někdy dopadlo nějak jinak? Nějak víc? Pochybuji. Ale i přesto jsem neskutečně ráda za to, co mám. A že ještě existuje několik lidí, který bych chtěla ještě trošku potrápit tím, že kolem nich projdu s ním. Hele - možná jsme divní. Ale já si nemůžu pomoci. Pamatujete na ten první den, na 17. či 18. října?

Tak to jsem ještě vůbec netušila, že se to tak dokonale vyvine. Takže jsem šťastná, absolutně. :)


A jak se cítím? Neskutečně. Zítra se píší tři prověrky, což je - Čeština - Literatura, Hudební Výchova - Hudba Minulosti a Biologie - Popis mozku, oka a ucha. Hrozně to umím, hlavně tu Biologii. :D Vůbec, netuším kde najdu co a kde co. A první hodina je někde. Hudebku umím, takže - potlesk? Áno. :D A Literaturu? Tak tam je menší problém. Ještě ani nemám okopírované listy, z kterých se mám učit, takže... na posledí chvíli? A navíc moc nejede klávesnice. Takže... věřm v zítřek, protože ve čtvrtek nejsem ve škole = Výchovný koncert + pátek = Žilina + Monster ♥ Maximální natěšenost. Takže - zítra pokecáme s Árdžím a doufejme, že to nakonec dobře dopadne. :)

M o n s t e r
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 Kate | 31. května 2011 v 20:50 | Reagovat

Může existovat. Samozřejmě takovéto že se spřátweíš s někým do koho jsi zamilovaná- je něco jiného než když hledáš jen kamaráda. Nemusí v to být něco víc můžou se spou přátelit i 2 lidi kteří jsou zadaní. Přežij písemky :D

2 •Pet!nka• | Web | 31. května 2011 v 21:22 | Reagovat

No jistě, chodítě spolu po chodbě :D ale když už měl ten geniální nápad vzít tě na chodbu, tak někde v tom mozku, co z něj zejtra píšeš, mu musí našrotovat taky to, jak hrozně fajn by bylo vzít tu malou holku za ruku. Jen počkej, až mu to dojde! :-D To se teprve začnou dít věci :D

3 •Pet!nka• | Web | 31. května 2011 v 21:38 | Reagovat

[1]: Já si to neodpustím Kate. Podle mě to nejde! A pokud jo, tak mezi dvěma s věkovým rozdílem aspoň třicet let.
Měla jsem, no, mám kamaráda. Hrozně jsme si rozuměli, fandili jsem stejným fotbalovým týmům a nevadilo mu, že hraje fotbal s někým, kdo musí nosit podprsenku. Dycky jsem se spolu schovávali pod tribunu, když se mi ostatní smáli, že sem holka a chci hrát fotbal a utěšoval mě, stejně jako by mě utěšovaly kamarádky. Byl to můj kámoš, nejlepší. A všechno se posralo, ani nevíš jak rychle.
Moje momentální nejlepší kámoška mi řekla, když jsem byla asi v sedmičce, že je hezkej, což byl první bod, kterýho sem si nikdy dřív nevšimla. Jo, byl a doteď je zasraně hezkej. Pak si toho všimli jiný holky a on s nima začal chodit. A já přestala hrát fotbal, protože s prsama se blbě běhá, takže jsme spolu už nechodili pod tribunu. Ale fajn, cajk, pořád jsme kámoši, i když už ne nejlepší.
Pak jsme byli v hospodě ještě s pár lidma ze třídy. Neřikam, že bych byla nějak opilá, to člověk po jednom pivu nebejvá, ale měla jsem fajn náladu. On nepil vůbec, bral tehdy nějaký prášky na alergii a nesměl na ně pít, takže se to nedá svádět na opilost.
A šli sme spolu projít. Podotýkam, že v té době holku měl, ale stejně mi šahal na zadek, stejně sme se líbali. A stejně mi řikal, že je do mě zamilovanej a já mu řikala stejný sračky, protože sem to tak cítila.
Ale to je jeden případ, za všechny nemluví. Pokud to nedopadne jak u sestřenky, která měla taky takového kámoše. Než zjistil, že je holka a může sní spát. A po sexu už nebyli kámoši. Nečekaně.
Takže závěr? Jo, asi by to šlo, kdyby chlapy nebyli chlapy! Dokud nezačnou mít hormony na pochodu a nechtí na tebe šahat, tak to jde. Jistě, pokud se nezblázní pro změnu tvoje hormony a nezabouchneš se do nej. Ale ono to prostě nejde, protože dřív nebo později se najde holka/kluk, kterýmu to přijde divný a začne roznášet blbý věci, jenom proto, že spolu chodíte pod chodbě (jak mě jenom tenhle příklad napadl?) a začne to vadit jeho holce/tvému klukovi!
Prostě... možná to jde, ale je to těžký! Nezkoušela bych to.

4 Kate | 1. června 2011 v 18:40 | Reagovat

[3]: Tak to máš asi pravdu, dřív nebo pozděj se jeden nebo druhý zamiluje. Osobně jsem ještě žádnýh dobrýho kámoše neměla- ale čím dýl se spolu kámoší tím je asi těžší udržet "jen" přátelství.

5 *Nanna | E-mail | Web | 1. června 2011 v 19:10 | Reagovat

[3]: Jak poučný příběh. :) A s tím, že když se kolem tebe někdo docela dlouho motá, jste přátelé a najednou si "uvědomíš", že je pěkněj úplně znám. Vlastně... Árdží mi vždycky přišel jako fajn kluk, ale nikdy jsem s ním nechtěla nic mít. A kde jse... a být oba zadaní? Protějšky by se ukousaly závistí. ;)

[2]: "Jen počkej, až mu to dojde! To se teprve začnou dít věci" Výstižné, kéž by... všichni o nás mluví a on nevypadá, že by mu to vadilo. Každopádně tomu nechám volný průběh. :)

6 Lalaith | Web | 1. června 2011 v 20:20 | Reagovat

Já mám většinu kamarádů kluků (jo,jsem trochu divná :)). Asi před dvěma měsíci mi taky jeden "kamarád" řekl,že ke mně necítí kamarádství,ale něco víc. Jenže já ho chudáka poslala tak trochu do háje (samozřejmě šetrně),protože je to jednostranný. Je sice vtipnej,milej a vlastně i docela hezkej,ale nějak mi to nestačí na zamilování... Díky tomu jde naše "kamarádství od desíti k pěti,ale zatím se držíme :) A kamarádství mezi klukem a holkou? Jedno takové u mě funguje už devět let a bez větších komplikací ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.