0.02 [The Only Exception]

13. června 2011 v 11:00 | *Nanna |  Covers
Takže něco podobného, jako včera. :) Jenže dnes s The Only Exception, jak jste si jistě všimli. Tak - doufám, že se bude líbit, dala jsem si s tím dost práce. :)
1) Kate McGill & Co
Tak toto mně skoro rozplakalo. Teda kdybych byla Hayley, tak určitě. Moc se mi líbí, jak se prostě najednou spolčí několik nadaných fanoušků Paramore a nahrají něco... takových rozměrů. :) A ty kytary, zpěv, jmenovky, všechno naprosto nádherné a dokonalé. :)
2) Kate Laura McGill
Taky se objevila v minulém videu, ale tady hraje i na kytaru a zpívá sama. Moc se mi líbí obě verze, tak jsem vám tu musela dát i tuto. :)
3) Kina Grannis
Taky borka. Moc se mi líbí, jak hraje na kytaru a ten její hlas, ty výkyvy. :) Moc, moc pěkný, i když se mi to občas zdá trošku tuctové. Ale to je nejspíš proto, že tu písničku jsem slyšela již tolikrát přezpívanou. :)
4) Sam Tsui
A další na scénu přichází Sam s Kurtem. Myslím, že jsem tu už od nich něco dávala. Myslím, že když nazpívali s Christinou "Just A Dream" (pořád ji mám na mobilu, je dokonalá). Oni jsou tak moc dobří, že jsem je sem musela prostě dát. Zase jiné, originální pojetí písničky. :) A Kurt s jeho kytarou... ne, fajn, nezamilovala jsem se do něj, ale neuvěřitelně talentovaný kluk, umělec... mlč už, vnitřní hlase. :D
5) Megan Nicole ft. Tyler Ward
Tak tu holku už nějakou dobu obdivuji, táákto moc asi od té doby, co jsem slyšela její cover Who Says s Tiffany Alvord. Ony dvě mají dokonalé hlasy. :) A o tom klukovi jsem už mluvila, hraje vážně dobře na kytaru. :)
6) Glee - Rachel Berry - Lea Michele
Tak tuhle jsem si nemohla odpustit... :) Z mého oblíbeného seriálu, ona má dokonalý hlas. :) Rachel, prostě beze slov, ona je dokonalá. :)
7) Julia Nunes
Taková nicmocná kvalita, i ten její hlas je takový podivný, ale trošku jinačí pohled na píseň - ukulele. :)
8) April Chase
Tak tato verze se mi dost líbí, i video, tak si kdyžtak rozklikněte. :) Ta holka tak krásně zpívá, i ty výšky, prostě dokonalost. Každopádně originál mám radši, ale dost dobrý cover. :)
9) Dinner and a Suit
Viděla jsem od nich "In The Mourning" a asi se mi to líbilo víc, než toto, víc se jim to vydařilo. Tady toto se mi zdá, jako snaha o originalitu. Ale každopádně - špatné to rozhodně není a mně by se to líp nepodařilo. :) Jen se mi to zdá pořád dokola a dokola... neříkám, že originál není, ale je alespoň trošku oživený... toto to oživení naprosto zabilo. Ale pěkné. :)

10) Cumi
No - hlas měl mírné odchylky, ale to docela toleruji, protože ta kytara tam pěkně zní a docela se mu to daří maskovat. Jen ten rytmus a ty slova tam, kde vůbeec být nemají... jejda. Občas mi příjde, jako kdyby viděli ti lidi jen akordy a text - a kde v těch akordech se to má zpívat - nezáleží na tom. Mně se to prostě tak moc nelíbí. Asi jsem rozmazlená na dokonalém originálu. A ještě jedna věc - když si rozkliknete, uvidíte, jak drží kytaru jak šupák. :D Tak fajn, nejdřív jsem se bála, že to Géčko chytne šupácky, ale to se mu docela dobře podařilo. Hlavně že to hraje, že? :D Ten palec, jak má nahoře položený... učitelka z kytary by ho zabila. Samouk. :D

Doufám, že se líbí.
*Nanna
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lucka P. | Web | 13. června 2011 v 11:38 | Reagovat

Rozhodně u mě vyhrává pětka :-) Krásně čistý hlas... ale 3 není taky špatná :D

2 Rony♥ | Web | 13. června 2011 v 11:49 | Reagovat

pěknej blog:)

3 Veronjoh | Web | 13. června 2011 v 15:12 | Reagovat

Mě se líbí 8 ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.