0.03 [Misery Business]

27. června 2011 v 11:00 | *Nanna |  Covers
Další takový článek. Doufám, že se vám bude líbit. Tentokrát jsem vybrala Misery Business. Myslím, že výběr a covery jsou velice zajímavé. :)
1) Sea of Treachery
Metalové pojetí... jedno velké váu! Já jak jsem zvyklá na Hayleyin hlas, tak tento občasný death metal mně naprosto zaskočil. A dokonce se mi líbí i ty bicí a mírné metalové odchylky v kytarových sólech od originálu. Mám to naposlouchané na zpaměť, poznám to. :P
2) Jared and Marissa
Kapku jemnější podání oproti prvnímu coveru. Moc pěkný, ten kluk hraje hrozně dobře na kytaru a ta holka zpívá nádherně. :) A ačkoliv to na Hayley nemá, je to krásné. :)
3) Abby and Will
Docela se mi to líbí, i když jsou tam malé odchylky a ta kytara chvilkama vůbec neladí. Asi to bude jen špatnou kvalitou. Jinak ta holka zpívá pěkně. :)
4) Sarah Sabi
Jméno toho kluka, co hraje na kytaru jsem nezjistila, ale moc se mi tento cover líbí. Trošku horší kvalita, ale ten zvuk se dá. :) Hlas má pěkný, ale s Hayley samozřejmě srovnávat nemůžu. :)
5) Natalie Gwilliam
Zase jiné pojetí... ze zaíčátku jsem musela zesilovat, abych vůbec něco slyšela, ale ke konci to parádn rozjela. Na to, že sama hraje na kytaru a i zpívá je to dokonalé. :)
6) Diana Lyn Ruffolo
Ona má docela pěkný hlas, ale tahle se jí poc nepovedla. Dívala jsem se i na ostatní písničky od ní a byly teda mnohem hezčí. Tahle se mi zdála hrozně kouskovaná a ta kytara mi přišla nějak divně jiná. Teda... asi jsem zhýčkaná originálem, ale opravdu to nebyl můj šálek kávy. Ale... ta kytara vypadá neskutečně zajímavě - takže pokud chcete, rozklikněte. :)
7) Suko
Doporučuji rozkliknout, protože takhle uslyšíte jen kytaru. Ano, nikdo tam nezpívá, ale ty kytary jsou ohromné. Ti kluci mají vážně talent, moc se mi líbí, jak rychle dokáží zahrát tu písničku, pěkné. :)
8) Eli and Nate
Opět - doporučuji rozkliknout. Jsou to dva lidi - kluk a holka - kteří se prostě rozhodli zpívat na ulici. :D Je to pěkně ujeté a v některých částech se mi zdá, že ta holka pěkně zpívá. A to jsem ji na začátku chtěla pěkně zrubat. :D
9) Javi and Jano
Zase... kluk hraje na kytaru a holka zpívá. Nějaká tradice? Ale zase hlasově trošku jiné pojetí. Zajímavé, jak se na jednu písničku vytvoří tolik vždy mírně odlišných coverů. :)
10) Matt Lysgaard
Tak na tohohle jen zírám s otevřenou pusou... tak fajn, abyste neměli předsudky, jako já... nejprve si pusťte písničku tady, na mém blogu a uvědomte si, jak zpívá a hraje. A pak si rozklikněte. Tohohle chci do kapely. Nějak mu to občas ve vyšších polohách přeskakuje, ale na to, že mu typuji kolem sedmnácti je to špičkový výkon. :) Do některých částí jsem se naprosto zamilovala. A ač to začíná pomalu, ten hlas to dokonale vyvažuje a... pak ten refrén. Čistý zvuk, dobrá kvalita. Dokonalá kytara. Pěkný valsy... :D :) Dokonalá třešnička na závěr. :)

*Nanna
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 kaya | Web | 27. června 2011 v 18:47 | Reagovat

Ten poslední cover je jasně nejlepší, dobrá třešeň ;) =D

2 •Pet!nka• | Web | 27. června 2011 v 19:14 | Reagovat

Natalie Gwilliam mi přijde perfektní. Líbí se mi, jak se postupně rozjížděla :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.