25. června 2011

25. června 2011 v 20:23 | *Nanna |  My Diary
Dear Diary!
Já tu opravdu vůbec nepíšu a nechávám to tu pod vrstvou prachu ležet dál a dál. Stydím se. Ale minulý týden jsem musela dohánět známky, potom byl výlet se třídou a potom zase hodně práce doma a navíc - dělala jsem blog na prodej štěňátek našeho psa. :) To, co mi teď leží na srdci ale vůbec nesouvisí s ničím, co jsem teď napsala. Souvisí to s něčím... krásným. Je to zlá choroba, ale příznaky jsou nádherné. Myslím, že se tomu říká láska. Doufám, že se nikdy nevyléčím... ♥


Takže... rovnou k tomu nejpodstatnějšímu. Ano, pořád je tu řeč o Árdžím. O klukovi, který mi 18. října 2010 zamotal hlavu, a ač jsem se snažila tolikrát té silné lásce oponovat, tolikrát zapomenout... nepodařilo se mi to ani do teď. Snažila jsem se být v pohodě a ignorovat ho. Jenže jsme si začali psát. A já ho začala chtít víc a víc. Cítila jsem k němu něco, co jsem ještě v žádné ze svých dětských lásek necítila. A cítím to i teď. Jenže teď to zvládnu definovat. Zamilovanost. Pamatuji si ten den, kdy jsme se začali bavit, jako by se to stalo před chvílí. Hltala jsem každé jeho slovo, bylo to dokonalé přátelství. Kámoš/Zamilovaná. Bylo. Takže možná tušíte proč... bylo. Dneska odpoledne, když jsem zase jen tak sedla k počítači mi napsal: "Věříš v lásku?" Sám od sebe. Myslela jsem, že se do něj nikdy zase nezamiluji. Že je tato kapitola za mnou. Nebyla. Není. Je přede mnou. Nevnímám, kolik kreditu jsem kvůli němu utratila, když si zjistil od Mili moje telefoní číslo a my jsme si psali... ten pocit, že někomu chybíte, že je po vás někomu smutno. A že je to někdo, do koho jste se opět, po 249-ti dnech bezhlavě zamilujete.

Vlastně... všechno mi najednou příjde až moc krásné. Štípněte mně někdo. Nezdá se mi to? Áááá! :D Bude mi po něm smutno do středy, to určitě. Ale já to musím přežít. :)


Suzette se předem omlouvám, ale ten její dess vážně momentálně nestíhám. V pátek jsme odevzdávali učebnice, je u nás babička a já nemám čas pomalu ani na svůj blog. A pořád jsem ještě neskutečně nadšená kvůli té věci s Árdžím? Že by se mi plnily sny? :)

M o n s t e r
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 •Pet!nka• | Web | 25. června 2011 v 21:21 | Reagovat

To je bezva, že to s ním vypadá takhle dobře :D ódin sám ví, jak to s vámi dvěma dopadne :) :-)

2 suzettes | 26. června 2011 v 13:06 | Reagovat

Nevadí. Ja si počkám. Ale keď na to vôbec nemáš čas, popýtam kamošku aby ma to naučila. Jasné že ti prajem všetko krásne s Árdžím :) Nech ti to víde. :*

3 Kate | 27. června 2011 v 15:07 | Reagovat

jé :o)) tak to je supeer :)) doufám že se nakonec dáte dohromady :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.