1. července 2011

1. července 2011 v 22:31 | *Nanna |  My Diary
Dear Diary!
Tak dneska nám začaly prázdniny. Někomu samozřejmě dřív, ale přece jen dnes je to oficiální datum, na které se všichni těší již od 31. srpna. Venku už je o něco pěkněji než včera k večeru. Den strávený čtením, psaním, spaním a uklízením. Mám z něj docela dobrý pocit, i když jsem mírně zklamaná. Silně mi to připomíná víkendový den. Kde je ta prázdninová nálada? Přišla a odešla.
Jelikož jsou prázdniny, budu se jen jaksi snažit stručně popsat svůj den. O prázdninách se toho mnohdy nestane tolik, kolik ve školní den. A mnohdy o moc více.

Dnešní den začal jako každý jiný prázdninový den, co mně v tento krásný čas čeká. Probudila jsem se s úsměvem na rtech, protože jsem cítila, že jsou prázdniny. Na balkóně bylo ještě mokro z nočního lijáku, ale sluníčko již svítilo. Bylo něco kolem osmé. Zapnula jsem si počítač, u kterého jsem - popravdě - strávila většinu dne. Nebo alespoň velkou část. Možná, že mně omlouvá to, že jsem četla. No... ještě vám o tom napíšu.

Neměla jsem na nic chuť. Vlastně jsem měla hrozný hlad, ale do ledničky jsem zírala až moc dlouho, takže jsem nakonec dospěla k názoru, že ji zavřu. Došlo to k tomu, že jsem si rozpekla starý rohlík a do hrnku si udělala instantní polévku ze sáčku. Na nic víc jsem se nezmohla. Ale ušlo to, rohlík pořád ještě mírně tvrdý, polívka docela v pohodě. A tak začaly moje prázdniny 2011, miláčci. I přesto, jak jsem byla mírně otrávená ze "snídaně" jsem měla nádhernou náladu. To se tak stává, když vám ráno příjde eSeMeSka od vašeho kluka na dobré ráno. A... ano? Ano!! Seznamte se s mým klukem. Áááá! Rozhodně bych o tom chtěla napsat více, ale času mám již málo - i když jsou prázdniny, jsem docela utahaná - a navíc by se z deníčku pak stal ještě nudnější a delší článek, který by nikdo nečetl (a čte ho někdo teď, mm?).

Hodila jsem na to vytahané tričko košili - a zůstala bych tak až do teď - kdybych pak nešla obědvat s bráchou. Tak jsem na sebe líně navlékla roztrhané rifle. A vypadá to docela ujetě. A hlavně - prázdninově. Hodlám si to tričko nějak vylepšit. Nejspíš si na nějaké logo nějaké zdravotní pojišťovvny, od které jsem to triko nejspíš dostala našiju růžové srdíčko. Je to totiž na místě srdce a třeba to bude vypadat, že to tak má být. :P Vlasy jsem měla celý den tak podivně nedbale upravené, jen mírně po obědě učesané, když jsem šla vyvenčit psa, abych nepůsobila jak hastroš. Stejně jsem si je musela večer umýt. A musím si přelakovat nehty. Ta oprýskaná červená mně začíná sakra nudit.

Celý den jsem si - jak jinak psala s mým klukem (zní to tak krásně), četla jsem z internetu Na Větrné hůrce a Upíří deníky. Jsem nějaká vyčerpaná. Právě jsem dočetla první díl Upířích Deníků - Awakening. Působí to na mně dobře, nejspíš si přečtu i další díly. Ale to až zítra.


"Právě mi řekli, že Tě miluji..."

*Nanna
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 Suzette | Web | 2. července 2011 v 12:13 | Reagovat

Tyyyyy! Tichá voda brehy myje čo???? Potom mi povieš VŠETKO! Je ti to jasné! :P Ale prajem ti to :*

2 •Pet!nka• | Web | 3. července 2011 v 19:40 | Reagovat

Mě by nebavilo číst z počítače. asi by mě odvezli. Potřebuju normální knížku, papírovou. Z jiných věcí mě bolí oči :)

3 *Nanna | E-mail | Web | 4. července 2011 v 9:44 | Reagovat

[2]: Ale když se z této vesnice nedostanu... živá? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.