15. července 2011

15. července 2011 v 11:19 | *Nanna |  My Diary
Dear Diary!
Další prázdninový den přede mnou. Venku je o něco pěkněji než včera, kdy jsem poslouchala mohutné hřmění. Je pěkněji. Dokonce to vypadá, že je i pěkně. A to je fajn. Mám na to náladu :]

Takže něco k včerejšku. Jela jsem tedy do kina na Harry Pottera - poslední díl. A ani nevíte, jak mě mrzí, že byl právě poslední. Byla jsem dojatá. Neplakala jsem, ale hned, jak jsme přijeli domů, vyskládala jsem si na poličku nad postel všechny knížky z této série 1-7 + Bajky Barda Beedleho. Bude mi to tak chybět. Já se vždy tak těšila na nový díl. A teď? Jen děkuji J. K. Rowlingové za kouzelně prožité dětství. Jsem ráda, že jsem vyrůstala právě na této sérii. Že jsme s bratrem viděli snad všechny díly několikrát. I anglicky. Přesně takto jsem prožívala i Piráty z Karibiku, kdy jsme si stopnuli televizi a šermovali se před ní s vařečkama. Ale zpátky k HP. Někomu to možná příjde jako kravina, ale pro mě je to srdeční záležitost. Líbilo se mi to, líbil se mi konec. Líbilo se mi, jak se všichni dali tak krásně dohromady. Líbil se mi Ronův humor a ten úžasnej drak z Gringotovy banky.

Možná jsem na ten film měla jít s trošku jinými lidmi - takže plánuji ještě začátkem srpna jít na ten samý film do letňáku z kamarádkami. Protože to bude zase jiný pohled na věc. Oni mě nezklamou a nezničí mi zážitek z filmu tím, že mi v autě řeknou, jakej to byl propadák beze smyslu, jenom kvůli tomu, že to nepochopili. Neříkejte tomu propadák. Vyrůstala jsem na tom.

Samozřejmě před kinem ještě nákupy v Olympii. No hold si to maminka nemohla odpustit. A já jsem prostě potřebovala plavky. Ale ne obyčejné plavky. Chtěla jsem normální vršek a kraťase jak nosí kluci. Protože je to pohodlnější a dají se do toho dávat peníze. Jenže je tu jedna věc - nechci působit trapně, že si vybírám v pánském oddělení plavky. A ještě jeden trapas - nechci přijít na koupaliště a uvidět kluka, co má stejné plavky jako já..
Nakonec jsem je přece jen našla. Holčičí. A byly mi. Jupí? Mírně zklamaná, že nenašla růžové s černýma lebkama (béé, jednou je musím najít), ale celý dojem toho dne mi to nezkazilo. Ano, když se příjde domů po kině a otec je doma, vždycky jsou hádky. A já se jen modlím, aby to dopadlo dobře. Abych někam stihla jít s ním. A abych si užila tábor přesně tak, jako minule. (S)mějte se. A sněte. Sny a fantazie jsou něco, co se nás bude držet, i když bude nejhůř. Nenechte si to vzít. Dream On.

*Nanna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 Suzette | E-mail | Web | 15. července 2011 v 12:20 | Reagovat

Rozmýšľala som že by som tiež šla na HP. No neviem. Už nemám s kým, keď ne to všetci boli.
Tiež som rozmýšľala nad kraťasovými plavkami. Páči sa mi to kvôli tej pohodlnosti. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.