Actors of my Heart .*

11. července 2011 v 17:07 | *Nanna |  My Views
Dalo by se to považovat za seznam čtyř nejoblíbenějších herců, ale já to beru úplně jinak. Není to seznam čtyř nejpopulárnějších herců světa + text zkopírovaný z Wikipedie. Jsou to čtyř chlapi, kteří mne chytli za srdce... a kterým nikdy nedovolím, aby mě pustili. Jsou to kluci (kluk je pro mě všechno mužského pohlaví), kteří kdyby natočili nový film, hned bych šla na premiéru. Lidi, se kterými kdybych mohla mluvit, umřela bych štěstím. Nejsou to žádné chvilkové zalíbení. Jsou to celoživotní platonické lásky mého života. Jsou to herci, při jejižch vystoupeních se rozplývám. Doufám, že mi dáte za pravdu. A i když ne, pro mě jsou to legendy, a proto, pěkně prosím, nekritizujte. Dokázali toho krapet více, než vy. ;)
Tayler Blackburn
Začala bych jím - neboť je to vlastně můj nejčerstvější adept. Ach, to je muž. Jak začít?

Stručně: Tyler je 24-letý americký herec, známý například jako Caleb z Pretty Little Liars. Četla jsem, že hrál i v Odložených případech (Cold Case), ale jelikož nesleduji, nic víc vám k tomu nepovím. Já jsem na něj přišla před pár dny, když jsem koukala na další díl Pretty Little Liars a on se tam najednou objevil nový herec, kterému jsem naprosto propadla. Hned jsem si tedy vyhledala, jak se jmenuje. Nu a máme ho tady.

Čím mne upotal: U některých herců nevím přesně, proč se mi líbí. U tohoto taky nemám příliš jasno. Možná je to tím jeho šibalským pohledem, rozcuchanými tmavými dlouhými vlasy, rebelskou chůzí a postojem nebo tím klukovským úsměvěm. Nemůžu se na něj prostě vynadívat. Vždy, když se objevil v nějakém dílu, ztuhla mi krev v žilách a já jen sledovala jeho dokonalé a sebejisté počínání. Miluji, jak je svůj, jak je působivý, a také zbožňuji jeho image. Ale.. je v tom něco víc. Něco jako opravdová platonická láska. Proto jsem neváhala a po pár dnech jsem ho tu dala. Protože není jen jeden z mnoha - a to nejen jeho poutavým vzhledem. Je to herec, který když se v některých scénách zašklebí, mohli by mě omývat. Pokud víte, jak to myslím. Je to prostě bad boy, nějaký problém?

V tomto případě ale nejdřív musím objasnit význam slovního spojení bad boy. Špatný chlapec? Ehm.. špatně. Bad boy je kluk, který může všechno. Může spát ve škole, na ulici nebo v knihovně a stejně je sexy. Kluk může být chudý a mít mizernou minulost a kvůli tomu mít i mizernou povahu a nemusí to být zrovna bad boy. Bad boy není agresivní svalnatý rapper, který všechny zmlátí. Protože u mě musí být kluk i romantický, aby si zasloužil tento titul. A všechno tohle tento krasavec splňuje.

Závěrem: Až nápadně mi připomíná Árdžího. Tyler je prostě sympaťák, to se nezapře. Je to někdo, s kterým bych nelitovala žádnou strávenou minutu. Působí tak vřele a přátelsky, až se mi z toho občas motá hlava. S nohami pevně na zemi můžu prohlásit, že je to chlap - herec, kterého tahle společnost potřebuje. Potřebuje legendu. A já doufám, že tenhle mladík se jí stane.

Zamilovala jsem si: Koupelnovou scénu. Ten jeho nevinný pohled a perfektní herecké propojení s Ashley Benson (Hannou). Oni se k sobě tak náramně hodí. To video mně pokaždé rozesměje. Rozhdoně se podívejte. ;) Pochopíte, i když nesledujete Pretty Little Liars. :) Bohužel mi nešlo vložit, tak tady máte odkaz. Ty jeho roztomilé pohledy.. Můj nezapřitelně dokonalý hrdina. ♥
Ben Barnes
Ben... to už je trošku značka, ne? Myslím, že tohoto chlapa zná už větší procento z vás. :)

Stručně: Ben je 29-letý angličan - a jak už jeho národnost napovídá - je neuvěřitelně sexy. Víte... to by mi asi nestačilo. Je to i úžasný herec + zpěvák. Můžete vybírat, kterou část jeho nesmírně talentované osobnosti si zamilujete. ;) Můžete ho znát jako prince/krále Caspiana z filmové podoby Letopisů Narnie: Princ Kaspian a Plavba Jitřního poutníka. Ve filmu Hvězdný prach (Stardust) byl obsazen jako mladý Dunstan Thorn a ve filmu Dorian Gray hrál hlavní postavu - samotného Doriana Graye. Letopisy Narnie jsem četla, ale rozhodně se chystám podívat se i na film, protože Ben. Hvězdný prach mi zní povědomě, ale též jsem ještě neviděla. Dorian je ten film, ve kterém jsem ho znovuobjevila (slyšela jsem, že má hrát v Letopisech ještě dřív, než vyšly). Ten film, kde jsem se do něj zamilovala. Je to prostě herec a o tom nebude mít nikdo z vás pochyby. Stačí se podívat na nějaký jeho film. Uchvátí vás stejně jako já?

Čím mne upoutal: Jak už jsem zmiňovala - je to angličan. Ale to by samozřejmě nestačilo - Robert Pattinson je taky angličan a leze mi na nervy (Suzette promine). Ale berme to tak, že všichni talentovaní angličani v sobě mají něco.. nějaké kouzlo. Třeba Beatles. Nebo Árdží (ano, je poloviční angličan). Jsou to princové a gentlemani. Neříkám, že všichni. Ale tento hrdina rozhodně. Dorian Gray se mi zdál jako zajímavý námět, ale ještě (stydím se) jsem ho nedokoukala. Snad vám ještě něco napíšu, zkritizuji, pochválím. Nebo se podívejte sami. :) A ještě jeden faktor by tu byl. A to... dokonalý zpěvák!! A i když se jeho kapela už rozpadla, musím uznat, že má přenádherný hlas a dokonale zvládá výšky. :)

Závěrem: Je to kluk, který si ukradnul mé srdce už jen z traileru. Prostě jsem na nich ujetá. Na klucích, kteří působí tak vytříbeně. Je to prostě princ - i když bez šlechtického původu. Princ Caspian, Dorian Gray... režiséři si asi uvědomují, s kým mají tu čest. A ty jeho oči? Utopte se v nich. Já už kyslík nepotřebuji. :)

Zamilovala jsem si: Film Dorian Gray. A pokud s ním uvidím víc, rozhodně si zamiluji všechno, kde bude. Protože on to v sobě má. Má ten šarm, vzhled a chování, kterým prostě zapůsobí na diváka, který na něj jen tak nezapomene. A já na něj rozhdoně nezapoměla. Bude v mém srdci tak dlouho, jak bude chtít. Klidně i na vždy. Protože tohle je princ, kterého svět potřebuje. A jak už jsem zmiňovala - má i hudební kapelu. Takový ten typický boyband. Nikdy bych ale neřekla, že tento krasavec umí tak pěkně zpívat. Prostě je to všestranný angličan. ♥ A říkejte si co chcete. Ta písnička je na mně hrozně popová, nejspíš se brzo oposlouchá, ale za ten Benův hlas mi to stojí. Pan "výšky", poslouchejte. Až uslyšíte takové to "And if I ever lose.." nebo jak to tam je.. vzpomeňte si na mně. To je on. Ten pan šarmantní princ dokonalé oči. :P

Johnny Depp
Znáte ho. Milujete ho? Muž mnoha tváří. Nezapomenutelná osobnost. Herec s velkým H, který prosvítil tento svět jasným světlem. Světlem dokonalosti a kvality kinematografie. Kolik lidí.. kolik z vás, když slyší "film s Johnnym Deppem" si vybaví kvalitní film a kvalitní vzpomínky na nějaký již natočený?

Stručně: Tento chlap se nedá stručně popsat. Je to úžasná osobnost, úžasný herec. Myslím, že je v mnoha ohledech i bezkonkurenční. Již 48-letý americký herec (a mimochodem i režisér, producent, scénárista a hudební skladatel), pan John Christopher Depp II. Nikdy mi nešlo se do něj nezamilovat. Je prostě kouzelný. A to nemluvím jen o vzhledu a povaze. Jeho herecké výkony stojí za obdiv. Znáte ho.. z tolika moc filmů, že ani nevím, jestli se mi je chce všechny vyjmenovávat. Začala bych tím mými oblíbenými Piráty z Karibiku: Prokletí Černé Perly, Truhla mrtvého muže, Na konci světa a Na vlnách podivna; kde všude stvárnil hlavní postavu - piráta kapitána Jacka Sparrowa. Na postavu Willyho Wonky z filmu Karlík a továrna na čokoládu se po shlédnutí jen těžko zapomíná. Samozřejmě ještě zmíním, do třetice všeho dobrého, Kloboučníka z Alenky v říši divů, který mě naprosto uchvátil. Tomu se říká herecký výkon. Johnny Depp totiž zahraje cokoliv.

Závěrem této části ještě zmíním, že psal scénář a režíroval film Bojovník, jako producent se uplatnil s filmem Rumový deník a ještě neopomenutelný Sweeney Todd: Ďábelský holič z Fleet Street, kde se kromě hlavní role, samotného Sweeneyho Todda, podílel i na skládání hudby.

Čím mne upoutal: Myslím, že bych jednoduše mohla napsat bez komentáře. Jenže já mám chuť se rozepsat. Je to muž mnoha tváří. Ať už si ho pamatujete z jakékoliv jeho inscenace, v každé působil krapet jinak, než v té předchozí. Tajemný pirát nebo bláznivý Kloboučník? Všechno je možné. A to na něm obdivuji. Obdivuji to, že dokáže zahrát temného tvrďáka, gangstera, záporňáka - i naopak kladného hrdinu, zachránce, blázna či jakoukoliv jinou charakteristickou osobnost. Stejně jako u Bena - režiséři ví, co mu sedí za role. Jenže on zvládne s lehkostí a šarmem i ty, co mu nesedí. Prostě génius. A vzhled? Je mu 48, a já nemám žádných námitek. Pro mě je to pořád mladík. Mladík s těma urputně krásnýma očima. Pan herec. Úžasňák, na kterého se nedá jen tak zapomenout. Zvládla bych se do něj zamilovat, kdybych ho znala jen z Alenky v říši divů, protože i tam, jako bláznivý Kloboučník mě zaujal. I Willymu Wonkovi jsem propadla a hned jsem jen s otevřenou pusou hleděla na jeho dokonalost. Já bych mu nezvládla nepropadnout. Protože je to chlapák, i když je nalíčený jako holka a chová se jako blázen. To je to, co ho činí jedinečným. :) ♥

Závěrem: Jak už jsem zmínila - chlap, co zahraje snad všechno. A jedním slovem? Legenda.

Zamilovala jsem si: Ano, jako první jsem to slyšela anglicky a česky mi to pak přišlo hrozně otravné. A tak sem dávám anglickou verzi písničky Willyho Wonky. Zbožňuji ten film, zbožňuji ten soundtrack, zbožňuji Johnnyho Deppa. :P


A ještě něco z originálního filmu. Miluji tu písničku. Přezpívali ji i gleeci, ale originál je prostě originál. Gene Wilder - Pure Imagination. Miluji ten text i pohádkovou melodii. :)

John Travolta
Užírej se světe. Další John, který na čtyřicítku vzpomíná jako na mladá léta? Ach, ano. Chlap s tím nejkrásnějším modrookým kukučem, kterého herecký svět hledal.

Stručně: Již 57-letý američan, který býval idolem dívčích srdcí. A u mně stále je. Ne, že bych si s tímto pánem chtěla něco začít. To proto, že jeho talent a nadšení pro herectví se nedají jen tak ukradnout časem. Herec, zpěvák a muž, kterého by jste dneska po světě dlouho hledali. Je mnoho talentů, ale John Travolta je pouze jeden. A tady ho máte. Neznát ho? To jde? Tak vám jdu něco objasnit. Pomáda a ulízaný romantický rebel plný protikladů - Danny Zuko je legendární. Potom přichází dokonalý Hairspray, který jsem viděla u kamarádky a nikdy bych neřekla, že baculka Edna Turnblad je tady pan dokonalé oči. A... Vincent Vega z Pulp Fiction: Historky z podsvětí si získal též mnoho fanoušků. Je tu snad ještě někdo, kdo by neznal tohoto věčného mladíka?

John Travolta je i scénárista, producent a skladatel. Jako producenta ho můžete znát například ve spojitosti s filmem Bojitě Země: Sága roku 3000 a jako skladatel uspěl s hudbou k filmům Pomáda, Hairspray a Bolt - pes pro každý případ.

Čím mne upoutal: Popravdě... vším. Těma nádhernýma blankytně modrýma očima, Tím nezamněnitelným výrazem, hereckými dovednostmi a zpěvem, který nikdy nepřestanu obdivovat. Miluji styl Pomády, vlastně nejspíš kvůli ní jsem se o Johna začala tak zajímat. Tam mne chytl za srdce. A pořád mě drží. :) Dokonale zinscenoval Ednu v Hairsprayi, protože jedině on je ta správná baculčina maminka. Ta jeho postava je tak charakteristická. Pan herec boduje všude, na co sáhne. Všude, v jakémkoliv typu role. I kdyby měl hrát ženu. Je to vždycky ten úžasný originální John Travolta. A to na něm zbožňuji. :)

Závěrem: John Travolta je ta nejlegendovatější legenda. Při tom jméně se mi vybaví nekonečně mnoho scén v jakémkoliv z již zmiňovaných filmů tohoto fešáka. Nezapomenutelný herec a úžasný zpěvák. A pokud jste ještě neviděli nějaký ze zmiňovaných a doporučovaných filmů, rozhodně se podívejte. Tento chlap stojí za to. :)

Zamilovala jsem si: You´re The One That I Want. Prostě klasika. Úžasná písnička z těch úžasných 70. let. Líbí se mi na ní snad všechno. A to nejdůležitější - jeho hlas a herecký um. Ty jeho pohledy na Sandy mě prostě úplně rozpouští. Vždycky se prostě musím usmívat. :) Jak ji uvidí a "Sandy!" a pak první sloka. Nebo jak na ni tak věrně kouká, jako nějaký pes. Ty oči jsou dokonalé. A on samozřejmě taky, ten hlas, ty výkřiky. Jak si sundává tu bundu! :) A Olivia má taky samozřejmě nádherný hlas. Přivítejte hudbu z doby, kdy nebyly žádné elektronické zlepšováky. Tomuhle se říká hlasy. :)

♥ Doufám, že se článek aspoň trošku líbí, dal mi dost práce. :)

*Nanna
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 kresbyv | Web | 11. července 2011 v 19:08 | Reagovat

Johnny Depp <3

2 Suzette | E-mail | Web | 11. července 2011 v 19:17 | Reagovat

Jasné že ti prepáčim. Už ma nejako neto. :-D Ale, prosím ťa, Tyler? Nekomentujem, však poznáš môj názor. :-D  :-D Ale Johnnym Deepom si ma dostala. :-) Je aj môj favorit. Jeden z mnoha. :-D

3 Lalaith | E-mail | Web | 11. července 2011 v 19:26 | Reagovat

Ben a Johnny Depp taky patří mezi mé nejoblíbenější herce. A když slyším Leading me on,tak se z nepochopitelného důvodu začnu šíleně smát,protože Ben tam vypadá tak nějak jinak a mě to přijde vtipné (vím,jsem blázen). :D
John Travolta je legenda,pamatuji si hlavně z Kdopak to tady mluví. Taylera Blackburna neznám,asi to napravím ;)

4 •Pet!nka• | Web | 11. července 2011 v 20:39 | Reagovat

Tak toho prvního vlastně ani neznám. Ani z odložených případů si ho nepomatuju.
Bena znám, i když moje srdce nedobil. Je to asi tím, že jsem ho viděla snad jen v Letopisech Narnie. A tam byl můj favorit odjakživa Peter (William Moseley), protože jsem ho tajně milovala už od dob, kdy jsem četla knihu. A  Dorian Gray mě zcela opuszuje. Četla jsem knihu a říkám si, že už nikdy více.
Johnny Depp? Ah. Víš, ten jeho běh a ty jeho grimasy. Jo, já vím. všechno to je jen kaptain Jack :D:D ale já si nemůžu pomoci. Viděla jsme Johnyho ve filmu maginárium Dr. Parnasse, kde hrál jenom minutku. Ale udělal jeden obličej a já ho hned poznala. Je jedinečný.
John Travolta mě taky nikdy nebral, protože jsem v mádí životně nesnášela, připrav se a zhluboka dýchej,Pomádu. Já vím :D:D já vyrostla na jiných lidech, tím to bude.

5 Alča | Web | 12. července 2011 v 18:04 | Reagovat

Z Johnnym Deppem naprosto souhlasim :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.