22. srpna 2011

22. srpna 2011 v 23:13 | *Nanna |  My Diary
Já že nic nenapsala? Stydím se, stydím. Možná zítra, až bude více času. A že si ho na vás udělám! Málem jsem oněměla úžasem nad tím, kolik nadšenců pro mou tvorbu existuje. Děkuji nastokráté! A proto slibuji - to abych nezapomněla a nevymluvila se - slibuji, že zítra napíšu další část Eleanor. Ať budu chtít nebo ne. A věřte, že pro vás chtít budu. :] Ani si nedokážete představit, jakou mi činníte radost. návštěvníci!

Dnes - i když opožděně, vím, že bych se vám o prázdninách měla věnovat víc - jsem se vážení a milí konečně vyspala a - nebolí mě záda a hned po ránu jsem byla plna energie. Tohle by mělo být každý den. I když možná by to mohlo být ještě o kapku lepší, protože dnes jsem se tak náhle probudila.. no ano, ještě tak půl hodinky to chtělo. No co, nebudu vybíravá, co se stalo, stalo se. Snad se už zítra pořádně vyspím. Jako opravdu pořádně, do růžova, ať si přečtete jen to nejlepší.

Ano, už jsem se docela dlouho nezmínila o mém milostném životě. Tak.. jak bych to řekla. Potřebuji ho jako sůl, hned, teď, tady (tak fajn, možná zítra, až mi uschnou vlasy, nebudu v noční košili, budu vyspaná, budu mít dopsaný článek na blogu a bude venku světlo). Potřebuji vlídného slova a navíc potřebuji něco dořešit. stejně z toho ale vyplívá jen jediné - potřebuji svého milovaného, aby mi stál po boku. Tak. Zní to romanticky, co? Tak trošku zabrzděte. Vůbec tohle je jedna z věcí, o které se s ním chci náhodou bavit a náhodou na ni narazit. A ještě spousta dalších. Protože s mým talentem na náhodné chvíle právě vhod to jistě hravě zvládnu. Snad. Chybí mi. Asi mu hned ráno napíšu. Ano, asi se odhodlám. Kreditu jak vidno (ano, asi před týdnem jsem mu psala) má, takže doufejme, že odepíše. Protože už začínám táákhle stýskat.

*Nannaä
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 •Pet!nka• | Web | 24. srpna 2011 v 21:26 | Reagovat

Že se ti stýská je sice špatné, ale na druhou stranu to je zase jasné znamení, že je to vážné. Což vlastně vím celou dobu. No nic, já už myslela, jak bezvadně dedukuju.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.