29. srpna 2011

29. srpna 2011 v 9:31 | *Nanna |  My Diary
Zbožňovaní,
mám pro vás zase takový ten typický článek, ve kterém hodlám vyjadřovat své pocity a prožitky. Faktem ovšem je, že nejspíš na takovýchto článcích si držím návštěvnost a komentáře. Takže spokojenost na obou stranách? Jen dobře. Ostatně - i moje nálada je vskutku dobrá. Kolem ruky od včerejška červená páska z koncertu a stále ta samá, bezkonkurenční rocková nálada. Takovej ten pocit, že slunce svítí jen na můj svět, že mám proč se usmívat. A taky že mám. Mám tolik důvodů..
Včerejšek považuji za naprosto fajnový den, i kdybych ho tak nejspíš za normálních okolností nenazvala. Jenže okolnosti nebyly zdaleka tak normální, jak se zdálo. Vlastně.. zdálo se to kompletně normální, normální rockový koncert, radostné úsměvy na tvářích a kvalitní (jak která) hudba, podle mě idylka. Samozřejmě několik opilců, déšť, hlad, zima.. a už se to trošku svažuje, nemyslíte? Ale ani počasí nezabránilo dobré náladě. Teda.. jen mírně. Ale byli tam moji lidi. A pro ty tam stálo za to být, i když zmrzlá a pod deštníkem.
Bang! Takový ten pocit, když uvidíte kluka, který je pěkný, má tričko s Rolling Stones (ale naprosto dokonalé šedé tričko s Rolling Stones!).. myslím, že jsem si řekla dvě věci. Za prvé - on-poslouchá-Rolling-Stones! Takže inteligentní člověk - dle mého názoru, s dobrým názorem na hudbu, chci ho do kapely. Ano, byl to zvukař, ale obě s Ronns v tajné naději, že ten mikrofon, co upravuje chytne a začne zpívat.. nebo aspoň mluvit! A za druhé, jestlipak umí hrát i na kytaru. Takoví týpci totiž přivábí na koncerty miliony a miliony fanynek (anebo aspoň deset :D). Proto jsem nemohla ze zlomového okamžiku.
Onen zlomový okamžik (jak napínavé) se stal, když Katapulti končili a všichni řvali "Katapult, Katapult!" Prostě něco jako žebrání o přídavek. A my s Ronniee "Zvukař! Zvukař!".. a najednou, zčistajasna, na konci přídavku přišel náš zvukař, chytil mikrofon, zpěvák z Katapultů mu dal kytaru a on začal zpívat a hrát! Jejeje.. víte, jak by na něj fanynky letěly? Jak dobrej by to byl kluk do kapely? Já musím někde najít jeho jméno, i kdyby mě to mělo.. vyčerpat. :D Konečně ten člověk, kterého hledám. Je mi jedno odkud je. Takových je málo. Hledáme někoho takového s Ronns už asi rok nebo dva.. takže ještě rok nebo dva na basáka.. ale co už, že? Štěstí by se mohlo usmát zrovna na nás. Název není, nic není.. ale "Zvukař!
Zvukař!" :]
Včera večer jsem tento článek nakousla, ale dopsala jsem ho až dnes - tedy ráno. Proč? No.. Ono to má jeden takový docela smutný důvod. Včera večer mi zkolaboval monitor (a doufám, že to neudělá zase) a vypnul se mi počítač. Takže pojede do opravny na dobu neurčitou. Dnešek strávím nejspíš na mamčině notebooku, protože - já nevím, nějak moc se mi líbí. Jak já bych chtěla notebook. Chudík můj staříček počítač.. škoda mluvit.
Zase.. a opět se mi zdálo o škole. O tom, jak jsem šla první den do školy v září a všechno jsem pokazila, pohádala jsem se s učitelkou (kterou tam mimochodem vůbec nemáme, ale učí na velkým gymplu), ta mě nechala po škole a začala mě nenávidět. Pak na mě byli všichni naštvaní a já jsem si řekla.. proč to nemůžu napravit? Ponaučení? Nehádej se 1. září s učitelkama, *N! :D Docela se bojím..

*N
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.