[docela neúplný dodatek]

5. srpna 2011 v 22:32 | *Nanna |  My Diary
Dear Diary!
Měla jsem takovou chuť něco napsat. Nechce se mi spát. Vůbec. A přitom vím, že se nemám šanci vyspat ani zítra. Sice budu moct nejspíš vstát, kdy budu chtít, ale musím - si ukldit, přednastavit články na blog, přetáhnout si písničky na novou paměťovku, přetáhnout písničky mamce na novou mp3ojku, nabalit se věci na dovolenou, připravit se na koncert mého bratra a domluvit si sraz s někým ze zúčastněných, postahovat nové alba z diskografií mých nejoblíbenějších kapel a interpretů.. ach, budete mi držet palce? Myslela jsem, že prázdniny budou klídek. A moc nejsou. Tedy.. jak kdy. Je klídek. Ale nestačí mi. Nevšímejte si mě, nevím co chci.

Štve mě monitor u počítače. Čím dál víc a víc a víc a VÍC! Pořád se vypíná a například teď, milý a zlatí, mám černou obrazovku a píšu jen po slepu. A tak nějak vím, že se to píše i v monitoru, ale nevidím to. Naštěstí vidím na klávesnici. Ale netuším jestli dělám chyby. Což znamená dvakrát více času při psaní článku, protože je tam navíc i kontrolování chyb. Dvakrát více času při sledování filmu, protože musím vypnout obrazovku, nechat ji vyspat, zastavit film a za půlhodiny zase zapnout obrazovky, půl hodiny se koukat na film.. jak dlouho a za co sakra!? Potřebuji nový monitor. Potřebuji! Opravdu. Tohle je jenom jeden velký problém. Ale aspoň v pauzách, než se "monitor vyspí" chodívám hrát na kytaru. A to rozvíjí moje umění. To mně povyšuje o level výš. Učím se Stairway To Heaven teprv druhý den a už umím skoro celé sólo. Věříte na osud?

Dostala jsem docela zajímavouz zprávu. Spíš nabídku, než poselství. Možná by to vyšlo. Možná bych šla na jejich koncert. Within Temptation. Mám totiž kamarádku (ano, tahle věta zní příšerně divně). Tedy - ne, že bych se s ní nějak příliš bavila, ale vážím si jí. Za všechno co dělá, za to, jaká je. Je to úžasná osobnost. Pro všechny až moc zajímavá. Jenže pro mě jsou zajímaví lidé okoukaní. Ona není stejná jako ostatní. A poslouchá docela dost dobrou hudbu. Možná žárlím, že ty nejkrásnější písničky najde vždy ona jako první. Že svoje přednosti ukáže vždy jako první, že kdokoliv jiný by již nebyl originální. Nevím, jak to dělá. Třeba se jí zeptám, až pojedu na koncert. S ní. Tak fajn, stop naivním představám. Na WT bych jela moc moc ráda. Opravdu moc moc ráda. Zní to ohraně? To už jsem někde slyšela.. ano! Asi tak před dvoumi měsíci, Paramore. Už si vzpomínám. A nakonec jsem tam nejela. Takže raději pomlčím. Navíc mě stejně ještě nejspíš čeká Alice Cooper v říjnu. A taky jen nejspíš. Nejradši bych vymetla všechny rockové a metalové koncerty. To jsem celá já.

Alice Cooper i Within Temptation se vážím, a tak douifám, že vyjdou oba. I když.. já chci vidět Alice Coopera a mého starého známého Chucka Garricka.. ♥?! [!]

Ale jedna superkalifradžilistikexpialidózní zpráva by tu byla. Příští rok, prázdniny 2012 je jistá dovolená → Řecko → ostrov Thasos → já + moji rodiče + můj bratr + B. (jedna z nejlepších kamarádek - a troufla bych si říct i nejlepší kamarádka, kdybych si nevzpomněla na zástup lidí, kteří by se cítlili dotčeni - pokud by našli můj blog - a které též neskonale obdivuji) + její rodina + její malá ségra. Táákto moc se těším. :] Budou to už 4 roky, co jsem nebyla u moře. A po čtyřech letech se hodí někam vyrazit, nemám pravdu? Toulat se po pláži s úžasnou kamarádkou, oslavit její 15. narozeniny v Řecku. Těším se!!

Tak se (s)mějte, doufám, že zítraa ještě stihnu něco napsat.

P.S.: Nevíte jak, když jsem ve snu si uvědomit, že se mi to jen zdá a začít létat? :D Potřebuji se proletět. Už mi takový sen chybí. A když je, probudím se, jakmile si uvědomím, že se mi to jen zdá. Chci umět rozeznat sen od reality.. nevíte, jak na to? :]

*Nanna
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 •Pet!nka• | E-mail | Web | 6. srpna 2011 v 17:08 | Reagovat

Tak to doufám, že si to u moře užiješ. Ale určitě jop, kord, když tam budeš mít i kamarádku. To je fajn, že se takhle přátelí i vaši rodiče, takže na dovčku můžete všichni.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.