8. září 2011

8. září 2011 v 17:00 | *Nanna |  My Diary
Lepší nálada. Nejspíš lepší než včera. Teda na včerejší večer to nemá, to rozhodně ne.

Nechodím na Facebook. Už čtvrtý den. Myslím, že bez něj dokážu žít. Příští týden tam na jeden den půjdu. A tak to asi zůstane. Jednou týdně mi ta závislácká stránka stačí. Stejně ale umírám touhou, touhou po Árdžím. Nemůžu se svobodně nadechnout, abych si na něj nevzpomněla. Jo, musím citovat Selenu Gomez, už to tak bude: "A day without you is like a year without rain..". A tak to cítím vážení. Den bez něj je jako rok bez deště. Jako suchá poušť, jako mučivá bolest. Den bez něj je jako podnět pro sebevraždu. A co teprve týden. Nemůžu se dočkat, až ho zase uvidím.

Jenže ho nemůžu kontaktovat jinak než přes Facebook.. napsala jsem, že již čtvrtý den bez Facebooku, takže - ne, nepodlehla jsem a vydržela jsem. Napsala jsem totiž přes Skype Ronns, ať mu napíše. Ona stále myslí, že ji nenávidí. A tak jsem jí za půlku sušenky donutila, aby mu napsala to pitomé ´ahoj´. A ona mě tedy poslechla. Ani nevíte, jak se mi rozbušilo srdce, když - protože ví, že je Ronns moje kamarádka a ano - trošku se znají - jí najednou pověděl, že mě chce moc vidět. Že mě chce vidět. Moc. Chce. Taky ho moc chci! Jenže ono to není jako v pohádkách, kdy šarmantní princ příjede na koni. Ale možná by to šlo. Co nejdřív. I když má moc školy. Chce mě. A já chci jeho.

Škola je utpení. S paní Š., což je naše učitelka těláku, chemie a matiky, to je absolutně k nevydržení. Mám chuť jí něco udělat. Zavřít ji do sklepení, které škola zajistě nemá a nechat jí tam kejsnout. Nechci ji. Ani vidět. Je to něco jako Snape a Harry Potter kolem prvního, druhého dílu. Hledá záminku, aby mi mohla něco provést a dát špatnou známku. Nez dojemného konce jako v HáPéčku, samozřejmě. Pak je tu češtinářka a pitomá občanka a právo, kterou nikdy nepochopím. A dějepis. Ptá se na to, co jsme neprobírali a pak mi řekne, že chtěl vědět jen začátek první světové. Zmetek. Neumí formulovat otázku. A skoro celá třída tov ví. Až na podlejzáky. Ti se vždycky najdou. Screw it. Ájina mi už taky leze na nervy. I když to se dá ještě udýchat. Zbytek předmětů zvládnu poklidně strávit s myšlenkou na svého prince. Zatím.

Vaše malé e*Nko..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Klikni a dozvíš se kolikátá/ý si klikl/a ;)

*Click*

Komentáře

1 •Pet!nka• | Web | 8. září 2011 v 22:28 | Reagovat

Jsi dobrá, že držím bez facebooku. To ti blahopřeju! A neváhej, utíkej za A. c ti nohy stačí!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.