27. října 2011

27. října 2011 v 20:57 | *Nanna |  My Diary

K písničce i k přelomu včerejška s dneškem.
Sakra Coldplay! To bylo přesně to, co jsem včera večer potřebovala. Horké kakao a Coldplay. To je mi kombinace. Věřte nebo ne, ale vyšla z toho naprosto výjimečná nálada, která se objevuje jen zřídka kdy. Taková ta poctivá dobrá nálada. Když se mne někdo zeptá, jak se mám, nikdy ho doopravdy nezajímá jak se doopravdy mám. Ale pokud byste se mne zeptali včera večer, s debilním úšklebkem na tváří - pokud bych byla schopná slova - bych vám vylíčila, jak MOC dobře se mám. A ono pozor - ono to trvá. Hudba je nejlepší medicína. A to na všechno. A Coldplay jsou HUDBA.

Já se nenávidím za své pubertální myšlenky a za to, že ve všem vidím nějaký druhý smysl. Fajn, mám na to právo, mám na to věk. A taky za to dnes může ten bowling. Kdo mohl čekat, že když dáte spare, tak se vám tam objeví... ehm... -> výbuch smíchu šíleně trapných patnáctek, kterých jsem - ano i já - součástí (jo jasné, vím, že mi chybí ještě necelého půl roku). Dala bych cokoliv, abych byla v jejich společnosti. A doufám, že z tohoto někdy vyrostu. Protože jak je známo, když se ve dvě hodiny odpoledne spustí výbuch smíchu, budou se na něj lepit stále úchylnější myšlenky - a víte co se stane v šest? Lidé začnou odcházet z pizzerky, oslava patnáctin skončila, výtlem ze všech úchylných narážek neustále. Achich. Já chci dospět. Já se nechci přiblble chlámat všemu, co uslyším. Já chci být zodpovědná. Ale ten jukebox, Zeppelini (které teď hledám už jen pod "Zet"), Nirvana, Beatles (pardon, The Beatles a jsou pod "Té", úžasné), Guns N´ Roses, Pink Floyd, Alice Cooper, Aerosmith, Coldplay... achich. Těch pět korun za písničku se vyplatilo. Nejnádhernější. Bylo mi úplně ukradené, že ne všichni poslouchají to, co já. He.


 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 jane. | Web | 29. října 2011 v 16:50 | Reagovat

každý poslouchá něco jiného. já poslouchám coldplay, one direction atd. kámoška poslouchá zase ACDS nebo jak se to píše :D. ale mám ji ráda stejně. a ty máš podle mě dobrej hudební vkus. Beatles toho hodně dokázaly a taky si je ráda poslechnu. I když moc nemusím ten kámošky rock. je to hudba a prostě se mi líbí :). ale nemohla bych ji poslouchat tolik jako jiné skupiny.
btw: hodně dlouho jsem hledala tvůj blog. /byly jsme totiž affs. já ten svůj starej blog you-are-my-happiness zrušila, ale rozhodla jsem si založit novej/. nějak se porouchal a smazaly se mi všechny uložený stránky :D :(. ale jsem ráda, že jsem tě zase našla.

2 Kate | Web | 2. listopadu 2011 v 17:18 | Reagovat

Měla ses určitě úžasně, tak nechtěj dospět :))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.