Baf!

9. července 2012 v 13:33 | *N
Copak, vystrašila jsem vás? No, statistiky mi říkají, že by sem ještě čas od času měl někdo zabloudit. Tak snad aspoň tebe, človíčku či stroji, se mi povedlo vyděsit svým náhlým příchodem.

Takže. K mojí aktuální situaci. Všechno se teď tak nějak mění. Blog bude brzy slavit druhý rok. A já? Já jsem se za ten půlrok, co jsem na toto místo skoro ani nepomyslela, odstřihla od veškerých zdrojů radosti, které jsem si tehdy po právu zasloužila. Žere mě, jak jsem si to všechno špatně naplánovala. Neumím plánovat čas. Ani v nejmenším. A myslím si, že to není nic, co byste o mně nevěděli. Nějaké pořádné změny?

1) Příští rok se už chystám na střední. A doufejme, že přes toto léto dospěji natolik, abych se naučila uspořádat si čas podle toho, jak je to správné, ne jen podle toho, jak bych ten čas uspořádaný chtěla. No, doufejme? Spoléhám na to. Je to základní bod celého mého budoucího života.

2) Po dobu, co jsem to tu nenavštěvovala, jsem byla tomuto blogu nevěrná asi s pěti jinými, z čehož jsem čtyři smazala a na jednom dosud trůním. Ale stejně tomu nepřikládám důležitost, protože bych se nedivila, kdybych ho do měsíce taky smazala. Takže vám sem raději ani nebudu dávat odkaz, ať se ještě víc neztrapním. Nechcete ho číst.

3) Mám zrcadlovku. Jmenuje se William. A snila jsem o ní jak je svět dlouhý. A dokonce bych s ní i něco nafotila. Nebýt mé neskutečné lenosti dávat fotky na internet. A ta asi ani nikdy nepřejde. Možná někde začnu znova a rozjedu obrovský "blog byznys" (hahah, těšte se miláčci). Ale neupozorním vás na něj, dokud se pořádně nenadýchá opravdově příjemné atmosféry. Pak vám klidně natisknu VIP kartičky (a to prosím neberte vážně).

4) A nejspíš to nejdůležitější. Je to tím vedrem, nejspíš. Ale napadlo mě, že bych to tu... ehm... mohla někdy... oživit? Ne, už plácám. To bych zase chtěla mazat staré články. A na to nemám srdce.

5) A... by the way... mám dvojku! Hádejte hadači. Hodně důležité blogy na blog.cz mají trojku nebo možná i čtyřku. Ha. Uctívejte mě. :D
PageRank ukazatel
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 •Pet!nka• | Web | 11. července 2012 v 11:37 | Reagovat

Dvojku :D borče :D:D:D nicméně já bych poměrně výtala, kdyby ses vynořila zse mezi živé. Ne jen na chvilku, spíš napořád.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.